Твір на тему “що таке зрада”

...

Твір на тему “що таке зрада” 3.71/5 (74.12%) 34 голос[ов]

Твір на тему "що таке зрада"

1)
Зрада – кожен з нас хоч раз у своєму житті зустрічався з цим лихом. Але що означає це слово і як давно воно існує на нашій землі? Про першу зраду ми можемо дізнатися із Біблії – це розповідь про Каїна і Авеля. Вони були рідними братами, дітьми Адама і Єви. Авель пас овець, а Каїн був землеробом. Авель був добрим і щирим, Каїн – повна протилежність братові. Авеля всі любили, тому Каїн йому завжди заздрів. Одного разу, із заздрості, Каїн убив свого брата у полі, де той пас овець. За вбивство Господь покарав Каїна, зробивши його вигнанцем і блукачем по землі.

Отже і ми у своєму житті мусимо ніколи не зраджувати своїх рідних та друзів, свою Батьківщину. Щоб не чути засудження оточуючих, та не отримати собі долі Каїна нам потрібно завжди дотримуватись свого слова і ніколи не заздріть будь чиїм успіхам та чужій удачі.

2)
Що таке зрада? Кожен має на це питання свою відповідь. Для мене зрада -це в першу чергу зрада самому собі. Зрадити людину просто, а зрадити своюсовість і честь … так, люди зараз не знають що це такое.Какая честь? Якасовість? Народ як такої гине в безодні свого неразумия і безчестя. “Булилюди в наш час, не точто нинішнє плями. Богатирі, не ви …” – Правду казаввеликий поет М.Ю.Лермонтов. Зараз за гроші можна купити чужу душу зпотрахамі … мда, краще до такого не доживати. Ну чтож – дожили.
Зрада для тепершнего людини як щеплення – спочатку неприємно, але потімпльза. Тільки ця привик від усього доброго що тільки є в людині.
Що таке зрада? Це впевнене і бисторе перетворення від культурної людини вщура, яка лазить по смітниках.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

3 коментарі до “Твір на тему “що таке зрада””
  1. David сказав:

    дуже сподобалось!!

  2. Блабла сказав:

    Твір четкий. 12 поставили. Все ок.

  3. Я класс сказав:

    Там помилка на помилці

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− два = 1или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)