Твір на тему: “Що посієш, те й пожнеш”


Твір на тему: “Що посієш, те й пожнеш” 4.00/5 (80.00%) 18 голос[ов]

Коли я чув це прислів’я раніше, то був переконаний, що мова йде лише про працю людини. Якщо зробити корисну річ – то будеш щось з того мати. Однак, якщо копнути глибше, і заглибитись у суть тих слів, то зрозумівши їх, можна перенести весь іх зміст на взаємини людей.

Якщо посіяти дещо лихе чи недобре, то таке і будеш збирати. Буває мимоволі стаєш свідком як до людини, котра говорить неправду чи зичить комусь зла вороже ставляться оточуючі. А якщо людина відкрита й чесна, то вона жнивує взаємністю інших. Як не крути, а добро породжує тільки добро, зло ж роз’єднує людей, псує їхні стосунки, руйнує їх душі.

По-перше, всі ми різні, тому й поводимось по-різному, і вчинки в нас такі ж різні. Одні з нас добрі, лагідні, спокійні, в них і вчинки добрі. Такі люди вміють допомагати іншим. Якщо в них є така можливість, вони прийдуть на допомогу, порадять, підтримають. З таких людей виходять вірні друзі, на яких завжди можна покластися. Такі люди ніколи не видадуть тебе чи твою таємницю. Їм можна повністю довіряти.

З іншої сторони, як то кажуть у народі,  є люди і людища. Тому є й такі люди, що ніколи не допоможуть, не підтримають, не подадуть бідному, навіть, якщо в самих є можливість. Вони майже завжди черстві, егоїстичні, не вміють співчувати, їм ні в якому разі не можна довіряти.

Гадаю, що кожен хотів би обминати в своєму житті дану категорію.З такими брехливими та злими людьми не варто спілкуватися, бо можна перебрати від них частину цього негативу. Та, я переконаний, людей добрих і співчутливих у світі таки більше. Через це всім нам треба задуматися, чим краще засіяти свою ниву, аби пожинати хороші плоди.

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


шість − 3 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)