Твір на тему: “Що означає бути щасливим?”


Твір на тему: “Що означає бути щасливим?” 4.25/5 (85.00%) 8 голос[ов]

Є такий стан людської душі, коли хочеться жити, сміятися, дарувати свою радість усім, хто поруч. Коли всередині кружляють метелики, хочеться співати і ділитися своїм позитивом з оточуючими. Називають це щастям.

Кожна людина розуміє це поняття по-своєму. Іноді можна почуватися щасливим, просто милуючись голубим небом та яскравим сонцем. Іноді ж для щастя мало отримувати високу зарплатню, жити в розкішному домі, їздити на машині преміум-класу. Людина – єдиний творець свого добра, тому кожен будує життя залежно від того, якої мети прагне досягти. Для мене щастя – це, в першу чергу, любов людей. Читаючи твори українських класиків, приходимо до висновку, що бути щасливим означає прислухатися до голосу свого серця, жити в гармонії зі світом, з природою, з Богом і людьми.

Ми, учні старших класів, знаходимось у найкращій порі людського існування – молодості: негаразди сприймаються легко, «дорослі» проблеми ще не хвилюють, бо їх вирішують за нас наші батьки. Юність – це своєрідний трамплін у майбутнє доросле життя. Нею потрібно насолоджуватися, бо час не повернеться, а такої золотої пори вже не матиметься. Молодість прекрасна радісними та неповторними хвилинами. Це і перше побачення, і перший поцілунок, і дружба, яка, дай Бог, пронесеться крізь призму років і життєвих подій.

Я намагаюся насолоджуватися кожним прожитим днем, цінувати миті спілкування з друзями, милуватися довкіллям і просто жити. Для мене це – найбільше щастя.

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


один + = 4или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)