Твір на тему: «Що нам дає спілкування з природою»

...

Твір на тему: «Що нам дає спілкування з природою» 3.06/5 (61.21%) 33 голос[ов]

Твір на тему: «Що нам дає спілкування з природою»

Людина і природа завжди були разом, але з часів початку індустріалізації, зростання технічного прогресу і переходу на нанотехнології , людина забула своє місце в природі, посадивши себе в бетонні клітини, напхані мікрокліматом кондиціонерів. Сучасний світ заліза і бетону мало чим нагадує існування людини в минулому. Ще якихось сто років тому в наших містах було більше дерев, ми прагнули хоч якось наповнити життя зеленню, не пориваючи зв’язків з природою.

Сьогодні людина оточена тільки корисними і потрібними речами: автомобілі і всілякі електронні пристрої, цегляні будинки, металеві конструкції, асфальт, бетон. Невже природа не вписується в цей перелік раціональних елементів життя? Прогрес дає людині безліч ефективних винаходів, але все більше віддаляє її від живої природи. Тим не менш, людина не повинна забувати про своє коріння. Всі ми є частиною живої системи на планеті Земля, наші предки жили практично під відкритим небом і стикалися з навколишнім світом щодня. Ми ж відгородилися від цього світу пластиком, сталлю і бетоном, і ця штучна ізоляція пригнічує нас, негативно впливає на наше здоров’я і психіку.

Далеко не у кожного сучасного обивателя є можливість зануритися у світ рослин і тварин, відчути єднання з природою. Ми часто не помічаємо, як тягнемося до цього втраченого коріння, намагаючись час від часу прогулятися в парку, вибратися на відпочинок в ліс чи, навіть, купити собі невеликий будиночок за містом. Людині важко боротися з природним бажанням бачити навколо себе справжнє, а не синтетичне життя. Та й навіщо це робити?

Так, ритм нашого життя прискорився, і рутина щоденних обов’язків поглинає нас, змушує забувати про прості радощі і бажання. Тим не менш, не варто обмежувати себе в спілкуванні з природою, нехай навіть це будуть елементарні вчинки і події. Варто іншими очима поглянути на оточення, зайвий раз порадіти весняної зелені в парку або лісі , погодувати голубів, вибратися на святковий пікнік до річки або відправитися всією сім’єю за грибами. Навіть традиційну відпустку можна організувати інакше – забути на час про комфортні готелі і курорти, вибравши більш дикі туристичні маршрути.

Незайманих куточків на нашій планеті залишається з кожним роком все менше, і ми не віддаємо собі звіт в тому, що поступово звикаємо до відсутності живої природи навколо. І якщо нам ще є що згадати, то можливо наші діти стануть приймати такий залізобетонний світ за норму. Варто частіше насолоджуватися природною красою Землі, поки у нас є така можливість.


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір на тему: «Що таке вихованість» Видатний російський письменник  А. П. Чехов висловлював головні ознаки вихованих людей: завжди ввічливі, поважають людську особистість, не брешуть навіть у дрібницях, м’які, […]
  • Твір на тему: «Культура і цивілізація» Культура – це явище суспільне , притаманне лише людському суспільству, результат діяльності людей. До культури потрібно застосовувати критерій прогресивності. Цивілізація […]
  • Твір на тему: «Сучасна молодь і мода» Світ змінюється стрімко. Сьогоднішня молодь ламає всі стереотипи і не виправдовує всі покладені на неї надії. В цілому нинішнє підростаюче покоління пасивне, грубе і різке. Виною […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ один = 7или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)