Твір на тему: «Що ми повинні відроджувати і чому?»

...

Твір на тему: «Що ми повинні відроджувати і чому?» 5.00/5 (100.00%) 1 голос[ов]

У кожного народу повинні бути якісь цілі. У нормальній ситуації ці цілі формуються законно обраною та відповідальною владою, в інших випадках цілі країни і народу можуть бути сформовані мислителями, філософами та іншими творчими людьми. Однією з обов’язкових цілей для кожного народу має бути відродження його національної пам’яті. Винятком з цього правила можуть бути лише сильні національні держави, які вже впоралися із цим завданням. На жаль, в Україні ця проблема все ще є досить актуальною.

Відповідь на питання, навіщо необхідно відроджувати національну пам’ять українців, надзвичайно проста. Щоб зрозуміти цю відповідь, необхідно озирнутися навколо і поспілкуватися з громадянами України. Сумно те, що багато українців позбавлені єдиної ідентифікації. У зв’язку з тим, що наша сучасна держава в її новоявленому вигляді існує не так давно, багато людей не розуміють, що таке Україна і якими особливими рисами повинні володіти українці. Саме з цієї причини дуже важливо відроджувати національну пам’ять. Якщо згадати історію України і тих державних формувань, які переважно знаходилися на цій території, можна констатувати деякі факти і тим самим закласти основи для відродження національної пам’яті. Приміром, досить очевидним стає те, що Україна обов’язково є повністю незалежною держава, яка проводить самостійну внутрішню і зовнішню політику. В іншому випадку, якби цього не було, ні про яку запеклу національно-визвольну війну, яка проводилася нашими предками протягом століть, не могло б бути й мови. Але ця боротьба велася і, на щастя, на сьогодні ми маємо повноцінну і суверенну державу. По-друге, слід зауважити, що Україна при будь-яких умовах – це держава не патерналістська, а повністю демократична, де населення може самостійно визначати завдання і мету існування держави. Ні про які авторитаризм, диктатуру та інших громадські лади, які пригнічують людей і нав’язують їм неприродні правила, не може бути й мови, адже це ніколи і ні за що не приживеться на територіях цієї країни.

Відродження національної пам’яті допоможе нам усвідомити всю глибину нашої історії, виокремити з неї найголовніше, проаналізувати це і визначити подальші шляхи та пріоритети розвитку нашої держави. Але стан відродженої пам’яті необхідно підтримувати, адже він може дуже швидко розвіятися, якщо не приділяти йому достатньої уваги.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


7 + = п'ятнадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)