Твір на тему: «Що для мене значить дружба»

...

Твір на тему: «Що для мене значить дружба» 4.90/5 (97.91%) 67 голос[ов]

Твір на тему: «Що для мене значить дружба»

Дружба. Кожному з нас добре знайоме це слово. Всі ми знаємо, що воно означає. В одному з тлумачних словників це поняття пояснюється так: «Дружба – це безкорисливі особисті взаємини між людьми, засновані на любові, довірі, щирості, взаємних симпатіях, загальних інтересах і захопленнях. Обов’язковими ознаками дружби є взаємність, довіра і терпіння. Людей, пов’язаних між собою дружбою, називають друзями». Звичайно, у всіх людей є друзі, але от питання, справжні вони чи ні? Як розібратися в щирості дружніх відносин і зрозуміти, що за людина поруч з тобою?

Дружба може бути помилковою і щирою (справжньої). На своєму досвіді хочу розповісти про дружбу. Для початку розглянемо перше поняття.

Хибна дружба – це дружба, яка виникає, як правило, раптово, вона необґрунтована і недовга. Така «дружба» – це не дружба, а відносини «з розрахунку». Тобто, одна людина спілкується з іншою заради своєї вигоди. Наведу приклад зі свого життя. Я учениця школи, тому навколо мене безліч інших таких же учнів, але однакові всі лише на перший погляд. Протягом кількох років я спостерігаю одну ситуацію. Дві дівчини, не буду називати їхніх імен, спілкуються, і, як і інші дівчата, називають себе «кращими подругами». З вигляду все прекрасно. З одного боку вони хороші подруги, допомагають одна одній з навчанням. Але! У цієї дружби є друга сторона. Наприклад, коли одній з них щось потрібно, вона звертається до своєї «подруги». У вільний від навчання час вони практично не спілкуються, бо «знання» другій більше не потрібні, а, значить, не потрібна і вона сама. Ця дружба є помилковою і, швидше за все, закінчиться відразу після закінчення школи.

Справжня дружба ж зустрічається досить рідко, тим не менш, всі ми повинні намагатися будувати щирі дружні стосунки. Справжньою дружбою можна назвати дружбу, перевірену роками, а також величезною кількістю спірних ситуацій. Але це зовсім не означає, що справжні друзі повинні постійно сваритися і сперечатися. «У суперечці народжується істина», – говорить одне знамените висловлювання. Більше додати, думаю, нічого. Адже, якщо виникають проблеми, як інакше їх вирішити? Потрібно обговорювати, говорити один з одним, намагатися знайти вихід, компроміс. Саме тому справжня дружба буває на все життя. Люди можуть жити в різних містах, але будь-що, відразу поспішати на допомогу за багато кілометрів. Вони можуть бачитися тільки по святах, але ці зустрічі будуть незабутніми і щирими.

Справжні друзі повинні бути у кожної людини , адже це не просто підтримка і допомога в потрібний момент, це обмін позитивними емоціями  щастя, радість і втіха, подаровані один одному. У моєму житті є справжня подруга, з якою ми спілкуємося ще з дитячого садку і, я сподіваюся, наша дружба буде жити багато років. І кожній людині я бажаю знайти такого ж друга!


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір на тему: «Що таке вихованість» Видатний російський письменник  А. П. Чехов висловлював головні ознаки вихованих людей: завжди ввічливі, поважають людську особистість, не брешуть навіть у дрібницях, м’які, […]
  • Твір на тему: «Культура і цивілізація» Культура – це явище суспільне , притаманне лише людському суспільству, результат діяльності людей. До культури потрібно застосовувати критерій прогресивності. Цивілізація […]
  • Твір на тему: «Сучасна молодь і мода» Світ змінюється стрімко. Сьогоднішня молодь ламає всі стереотипи і не виправдовує всі покладені на неї надії. В цілому нинішнє підростаюче покоління пасивне, грубе і різке. Виною […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


дев'ять + 1 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)