Твір на тему: «Що для мене означає Україна?»

...

Твір на тему: «Що для мене означає Україна?» 3.19/5 (63.85%) 52 голос[ов]

Можна дуже довго розмірковувати про те, що для кожної окремої чоловіка означає його батьківщина, його рідна країна. Насправді, далеко не обов’язково у людей їх власна країна викликає якісь приємні враження та емоції. Тут цілком можливі варіанти. Хтось любить свою країну за щось певне, хтось може любити її і просто так, фактично без приводу. Але буває й таке, що людина свою країну не любить. Або ж вона просто байдужа для людини. Якщо говорити про мене і Україну, то цей взаємозв’язок для мене не є однозначним. І ставлення до своєї країни у мене неоднозначне.

З одного боку, Україну, безумовно, є за що любити. Вона служить для всіх нас батьківщиною, ми тут виросли, набралися досвіду. Ми нерозривно пов’язані з країною Україною і тими людьми, суспільством, яке тут проживає. Неможливо не любити все те, що настільки близьке для тебе. Я, наприклад, дуже люблю українську мову, вона красива і мелодійна. Безумовно, красивою є і українська музика, як народна, так і сучасна. Українська культура дуже різноманітна, вона цікава і шанобливо ставиться до чужих культур, чим приваблює багато народів. Звичайно, усе це і багато іншого я люблю. Саме тому я можу з упевненістю сказати, що Україна для мене існує і грає велику роль.

У той же час нерозумно заперечувати, що в нашій країні є і багато негативу, дуже неприємних речей. В першу чергу, на розум приходять українські правителі. Чи був серед них останнім часом такий, який викликав щиру і непідробну симпатію всього народу або хоча б його більшої частини? Ні, такого не було. Як правило, нам доводиться вибирати менше зло. І справа тут далеко не в тому, що сутністю нашого народу є нелюбов до влади. Просто достойних людей не було видно. Не хотілося б нарікати на весь український народ, але чому ми не можемо висунути і обрати того, ким будемо пишатися, і хто не викликатиме відторгнення вже незабаром після свого обрання? Відповідь на це питання знайти непросто, але потрібно, тому що в іншому випадку українські проблеми лише продовжаться. Цю проблему я вважаю ключовою. І мені не дуже подобається та Україна, яка не може вирішити таку проблему.

Якщо говорити в цілому, то я, безумовно, ставлюся до своєї країни добре. Насамперед, тому, що тут живе багато хороших людей. Через якусь нещасливій випадковість всі ми, добрі українці, не можемо організувати нормальну країну. Хотілося б вірити, що рано чи пізно це вдасться, і тоді нашою країною дійсно можна буде пишатися.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


9 − чотири =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)