Твір на тему: «Розкриття і розуміння образу Рафаловича у повісті «Перехресні стежки»

...

Твір на тему: «Розкриття і розуміння образу Рафаловича у повісті «Перехресні стежки» 5.00/5 (100.00%) 1 голос[ов]

Іван Франко завжди вважав, що кожне суспільство має боротися і відстоювати свої права, в тому числі це повною мірою стосується і дотримання всіх трудових прав членів суспільства. В його творчості існує багато прикладів цього. Зокрема, у творі «Перехресні стежки». Цікавіше всього розглядати образ того, хто виступив в авангарді всього народу і став лідером руху за дотримання прав робітників і селян. В даному творі такою людиною став, як не дивно, адвокат, людина на ім’я Євгеній Рафалович.

Щоб зрозуміти, в чому полягає образ Євген Рафаловича, і розкрити цей образ в повній мірі, слід сказати, що цій людині вже точно не було байдуже. Він не просто цікавився життям селян і робітників, він відчував і ніби на власному прикладі розумів, як їм важко живеться і наскільки важко боротися з такою нещадною суспільною системою. Робітники і селяни влаштували аграрний бунт проти землевласників, а Рафалович був адвокатом по захисту їх інтересів. Коли він приїхав у село, то зрозумів, наскільки складно живеться тим людям, які у них погані умови життя і як важко їм доводиться працювати. Цілком зрозуміло і природно, що в ньому розгорілося бажання допомогти тим, кого так гноблять. Пекуче бажання вирішити проблеми звичайних працьовитих людей долало Рафаловича, і це бажання цілком можна називати нормальним і природним. Щоб реалізувати його, він не обмежувався лише своєю адвокатською діяльністю, він також повідомляв про проблеми спільноти в газети і навіть влаштовував акції протесту. Як мені здається, під час всього цього їм рухало бажання допомогти і отримати певну професійну славу. Ці якості можна називати об’єктивною стороною образу адвоката.

Однак є й суб’єктивна сторона. Автор розповідає нам про попереднє життя Євгенія Рафаловича, про те, що колись у нього була кохана, яка, втім, віддала перевагу іншому чоловіку. І саме для того, щоб забути про неї і про своє розчарування, Рафалович відправився в це маленьке село, де планував займатися адвокатською діяльністю на благо і на користь простих людей. Втім, уникнути всього цього в повній мірі не вдалося, адже його колишня кохана та її чоловік жили саме в цьому селі.

У кожному суспільстві завжди зустрічаються люди, які щиро готові допомагати іншим без бажання отримати за це винагороду. Думаю, саме такою людиною був адвокат Євген Рафалович. І нехай Іван Франко обриває свою розповідь, а ми не дізнаємося, чим закінчилася ця історія, можна припустити, що вона закінчиться вдало, адже успіх завжди приходить, якщо прикладати зусиль.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 4 = дев'ятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)