Твір на тему: «Роздуми про мистецтво»

...

Твір на тему: «Роздуми про мистецтво» 4.50/5 (90.00%) 2 голос[ов]

Твір на тему: «Роздуми про мистецтво»

Мистецтво відображає дійсність життя людини протягом багатьох епох розвитку людського суспільства. Моральний вигляд, почуття, думки людей, їхній світогляд формуються в систему духовних цінностей, які служать для естетичного формування особистості.

Можна сказати, що історичні події, класова боротьба, а також культурні цінності різних народів, умови життя людини в різні епохи служать матеріалом, джерелом виникнення мистецтва.

У школі ми вивчаємо багатьох письменників. У художніх творах розкривається справжня сутність того, що відбувається, проглядається духовний рівень суспільства, соціальні умови, культурні цінності народу. У реальному викладі та художньому оформленні полягає основна мета мистецтва, яке створене самим народом і покликане відображати всі сторони його життя. Використовуючи художні прийоми, створюючи вражаючі образи типових для представленої епохи персонажів, мистецтво впливає на свідомість людей.

Брехня, ненависть, зрада, насильство викликають огиду, формують негативне ставлення суспільства до таких проявів, закликаючи до боротьби з ними. Я думаю, оголюючи зло, мистецтво розкриває його приреченість перед ідеалами прекрасного. Найкращі людські помисли і вчинки народжують віру людей у ​​те, що зло завжди буде покаране, а правда завжди переможе. Роль мистецтва, як носія культурних цінностей, незаперечна.

Кожна епоха має свій характер, залишає свою культурну спадщину, яка неодмінно відбивається у творах мистецтва. Мистецтво збагачує внутрішній світ будь-якої людини всебічними знаннями: мистецькими витворами, багатим історичним матеріалом, спадщиною культури численних народів, що населяють нашу планету. Природа мистецтва заснована на реалізмі не тільки подій, що відбуваються, але і безлічі обставин життя людини, її характеру і вчинків у різних оточуючих її умовах.

На мою думку, інтерес людини до творів мистецтва не вщухне ніколи. Мистецтво вносить в життя кожної людини гармонію, красу, є джерелом естетичного виховання особистості. З моєї точки зору, мистецтво надихає людину на самі добрі вчинки і справи, і тому треба любити його, знати і вивчати.


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір на тему: «Що таке вихованість» Видатний російський письменник  А. П. Чехов висловлював головні ознаки вихованих людей: завжди ввічливі, поважають людську особистість, не брешуть навіть у дрібницях, м’які, […]
  • Твір на тему: «Культура і цивілізація» Культура – це явище суспільне , притаманне лише людському суспільству, результат діяльності людей. До культури потрібно застосовувати критерій прогресивності. Цивілізація […]
  • Твір на тему: «Сучасна молодь і мода» Світ змінюється стрімко. Сьогоднішня молодь ламає всі стереотипи і не виправдовує всі покладені на неї надії. В цілому нинішнє підростаюче покоління пасивне, грубе і різке. Виною […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


3 + шість =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)