Твір на тему: «Роль класного керівника у вихованні підростаючого покоління» |

Твір на тему: «Роль класного керівника у вихованні підростаючого покоління»

...

Твір на тему: «Роль класного керівника у вихованні підростаючого покоління» 2.50/5 (50.00%) 2 голос[ов]

Кожна дитина потребує виховання зі сторони дорослих. Вся справа в тому, що діти одночасно зі своєю тягою до корисного знання, хочуть також пізнавати світ і з іншого боку і цікавитися тим, чим в їх віці цікавитися не варто було б. Направлення дитячої енергії в правильне русло, показування молодій людині, що таке добре і що таке погано – це і є виховання. Зазвичай дітей в більшій мірі виховують батьки, але часто це доводиться робити і вчителям, а особливо їх класному керівнику.

Класний керівник – дійсно дуже важлива посада. На відміну від інших вчителів, класний керівник виконує особливі функції по відношенню до своїх підопічних учнів. Він у цілому за ними наглядає, спілкується з їх батьками та організовує деякі шкільні та позашкільні заходи для учнів. Звичайно, всі ці завдання вимагають особливих знань і умінь, тому класним керівником може стати лише той фахівець, який має достатні знання і вчительський досвід.

Важливість і високу роль класного керівника для учнів можна особливо зрозуміти, якщо уявити, що класного керівника у класу раптом не стане. У такому випадку учні отримають можливість вести себе практично так, як їм захочеться. Вони зможуть прогулювати уроки, не готувати домашні завдання, демонструвати гірші зразки учнівської поведінки та бути абсолютно безкарними за ці справи. Навряд чи у інших вчителів, до сфери відповідальності яких ці учні не входять, з’явиться вільний час, щоб займатися всіма цими проблемами. Це вкрай негативно позначиться на поведінці школярів, на їх успішності, та й на всьому їхньому подальшому житті, оскільки погано освічена і недисциплінована людина навряд чи зможе домогтися успіху після закінчення школи.

На щастя, посада класного керівника сьогодні все ще існує і навряд чи буде усунена в найближчому осяжному майбутньому. Завдяки класним керівникам рівень дисципліни в класі зростає в рази, успішність теж зростає, та й для самих учнів це краще – з великими знаннями і хорошою дисципліною вони зможуть добитися успіхів і після школи – у вищому або середньому навчальному закладі або навіть на роботі.

Діти дуже багато часу проводять у школі. І якщо вдома за ними доглядають батьки, то і в школі має бути хтось, хто виконує цю далеко не найпростішу функцію. Добре, що така людина є – це класний керівник. Завдяки йому школярі не залишаються без нагляду під час навчання в школі, підтримують хороший рівень дисципліни та успішності і стають ефективними одиницями нашого суспільства, дієво приносячи йому велику користь.


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір на тему: «Яким ви уявляєте майбутнє людства» Всі люди діляться на дві категорії: оптимістів і песимістів. І відповідно, кожна категорія людей представлятиме майбутнє людства через призму оптимізму або песимізму. Я, швидше за все, […]
  • Твір на тему: «Природа в моєму житті» Природа – колиска людського життя, наша рідна стихія. Ніхто не зможе жити без води, землі, повітря, їжі. Коли подумаєш про невід'ємну красу заходу або сходу сонця, про весняний дзвінке […]
  • Твір на тему: «Як берегти своє здоров’я?» Необхідно підтримувати міцність тіла , щоб зберегти міцність духу . В. Гюго Здоров'я і щастя – це те, що необхідно кожній людині. Важко уявити людину щасливою, якщо вона хвора. […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


3 + = дев'ятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)