Твір на тему: «Роль історії та сучасності за збіркою А. Міцкевича «Кримські сонети»

...

Твір на тему: «Роль історії та сучасності за збіркою А. Міцкевича «Кримські сонети» 5.00/5 (100.00%) 2 голос[ов]

Існує безліч цікавих і романтичних творів, читати які надзвичайно цікаво. Можна тривалий час ними зачитуватися, перечитувати їх знову і знову в прагненні знайти в них щось нове і цікаве. Звичайно, далеко не факт, що у кожної людини є такий твір або збірник. Але я можу сказати, що особисто у мене таких творінь літературного жанру дійсно багато. І все це тому, що я люблю читати, це приносить мені радість і задоволення. Одним з найбільш улюблених мною творів, вірніше, збіркою творів, є збірник авторства Адама Міцкевича «Кримські сонети».

Одним з цікавих питань, які гідні самого ретельного і уважного розгляду, є поєднання сучасності і історії, про яке можна міркувати після прочитання цього збірника. Але, щоб розуміти, як співвідносяться такі абстрактні категорії, як історія і сучасність у цьому творі, нам слід проаналізувати зміст «Кримських сонетів», з’ясувати, в чому ж полягає їх головний зміст. Перш за все, як мені здається, полягає він в описах дивовижної природи Криму. Другий же аспект, на який мені вдалося звернути свою увагу, криється в тому, що автор «Кримських сонетів» відчував вкрай серйозну тугу за батьківщиною, вона його мучила, задавала його настрій, а тому має розглядатися в якості ключового фактора ролі історії і сучасності.

Що стосується природи, зокрема, природи Криму, про яку в цій збірці йдеться, то вона завжди, у всі часи, залишається досить гарною. Звичайно, хтось може сказати, що за роки з написання збірки Крим міг змінитися, бути може, в гіршу сторону. Я не можу виключати, що за час історії він був краще, ніж в сучасності, але все-таки мені здається, що в даний час він, якщо і гірше, ніж був, то не набагато. Кримська природа є головним надбанням півострова, вона цінувалася кримчаками у всі часи. Якщо ж вести мову про тугу за батьківщиною, яка також є ключовим мотивом даного твору, то можна з упевненістю зазначити, що вона точно так само не істотно відрізняється в залежності від часу – як вона могла бути у часи написання «Кримських сонетів», так вона може залишатися досить серйозною і в даний час. Саме тому я можу сказати, що і в цьому випадку роль історії та сучасності в цій збірці точно так само є рівнозначною.

Я вважаю, що по ключовим аспектам цієї збірки, зокрема, за красу кримської природи і тугу за батьківщиною, сучасність практично не відрізняється від історії. Однак це питання важливе, і це слід вивчати і надалі.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


три − 1 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)