Твір на тему: «Роль і значення книжки в добу бурхливого розвитку телебачення, кіно і комп’ютерної техніки»

...

Твір на тему: «Роль і значення книжки в добу бурхливого розвитку телебачення, кіно і комп’ютерної техніки» 4.65/5 (93.04%) 506 голос[ов]

Твір на тему: «Роль і значення книжки в добу бурхливого розвитку телебачення, кіно і комп'ютерної техніки»

Будь-якій освіченій і культурній людині важко уявити собі навколишній світ без книги. До книги ми звикли з самого дитинства, саме вона дозволила розкрити нам найдивовижніші таємниці життя, саме книга давала у важкі хвилини корисні поради, саме книга допомагала нам розібратися в собі і в оточуючих.

Головне призначення будь-якої книги у будь-які часи – зберігати накопичені століттями знання і передавати їх наступним поколінням. Завдяки винаходу книги були створені умови для стрімкого прогресу людства в усіх його сферах життя і діяльності. Більшість наукових відкриттів, як правило, робиться на підставі накопичених раніше знань, інформації та результатів численних дослідів, які систематизуються і розміщуються в книгах. Ми звикли вірити книгам, і знання, які ми отримуємо з них, дають нам можливість рухатися вперед у своєму культурному та науковому розвитку не витрачаючи даремно час на ті досліди і пошук тих результатів, які вже відомі і які знайшли своє відображення в книгах. Книгам ми зобов’язані не тільки науковими відкриттями, а й тим, що і сьогодні ми можемо насолоджуватися шедеврами світової літератури, створеними не тільки в нашу епоху, але і в давні часи.

Постійне спілкування з книгою дає людині можливість постійно удосконалюватися і розвиватися. Для того, щоб зрозуміти сенс твору та його ідею, які автор прагне донести до читача, потрібно уважно і вдумливо читати, підключаючи свій власний життєвий досвід і аналізуючи отриману з книги інформацію. І якщо читач цьому навчиться, йому вдасться розкрити цілий світ, наповнений цікавими подіями, глибокими душевними переживаннями і інтелектуальними відкриттями.

У всі часи до книги ставилися як до святині. Ще до винаходу друкованої технології для того, щоб зберегти накопичені знання, люди були змушені докладати величезних зусиль, переписуючи книги від руки. Тоді їх обкладинки покривалися шкірою або металом і прикрашалися дорогоцінним камінням. Так що в той час книги мали не тільки естетичну, але і матеріальну цінність. Головною книгою в усі часи вважалася Біблія – книга книг, вічна скарбниця мудрості, накопиченої людством і підходящої на всі випадки життя, яка дійшла до нас крізь тисячоліття непростої історії цивілізації. Дивно, але викладені в Біблії життєві принципи і сьогодні актуальні так само, як і багато століть тому. Та й інші книги, які були написані багато століть тому, допомагають нам зрозуміти мислення наших предків, побачити їх життя і розкрити секрети сутності. Завдяки книгам, видаваним в різні часи, ми маємо можливість спостерігати еволюцію суспільного устрою, етнічних норм і світогляду людини. Саме книги є найнадійнішими хранителями всієї історії існування людини на Землі.

На жаль, сьогодні книга дещо втратила свої позиції. Однак, незважаючи на стрімкий розвиток сучасних технологій і появу в побуті різних електронних пристроїв, що імітують друковані видання, повністю книгу не зможе замінити ні один, самий інноваційний винахід . Ті, хто по-справжньому любить книгу, ніколи не відмовляться від насолоди, яку доставляє запах недавно надрукованих сторінок або шелест їх перегортання. Книга, незважаючи ні на що, залишиться з нами ще багато століть.

«Всім хорошим я зобов’язаний книзі», – так колись сказав Максим Горький. З ним не можна не погодитися, оскільки книги грають дуже важливу роль в житті людини:

– По-перше, життя без книги – це нудно і нецікаво!

– По-друге, книги розширюють кругозір.

– По-третє, книги розвивають мислення і фантазію.

– По-четверте, книги дозволяють приймати правильні рішення в самих різних життєвих ситуаціях.

– По-п’яте, читаючи книги, ми стаємо грамотніше, розвиваємо свою усну та письмову мову .


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір на тему: «Що таке вихованість» Видатний російський письменник  А. П. Чехов висловлював головні ознаки вихованих людей: завжди ввічливі, поважають людську особистість, не брешуть навіть у дрібницях, м’які, […]
  • Твір на тему: «Культура і цивілізація» Культура – це явище суспільне , притаманне лише людському суспільству, результат діяльності людей. До культури потрібно застосовувати критерій прогресивності. Цивілізація […]
  • Твір на тему: «Сучасна молодь і мода» Світ змінюється стрімко. Сьогоднішня молодь ламає всі стереотипи і не виправдовує всі покладені на неї надії. В цілому нинішнє підростаюче покоління пасивне, грубе і різке. Виною […]

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Роль і значення книжки в добу бурхливого розвитку телебачення, кіно і комп’ютерної техніки»”
  1. Fuck сказав:

    Ну покажіть нарешті вже твір!!!

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 6 = чотирнадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)