Твір на тему: “Рідне місто”

...

Твір на тему: “Рідне місто” 4.00/5 (80.00%) 21 голос[ов]

У кожного з нас є місце народження. Часто воно співпадає із місцем проживання. Його називають по різному: Батьківщина, Рідне  місто. Таке місце можна любити або ненавидіти, та не можна відноситись до нього рівнодушно. Це  частинка нас, яка залишиться з нами назавжди.

Для мене рідним містом завжди був Тернопіль. Я тут народився і виріс. Тут провів свої кращі роки, знайшов перших друзів, вперше закохався. Саме у школі цього міста я зараз здобуваю освіту. І саме у інститут цього міста я планую поступити. У Тернополі постійно панує чистота та порядок. Тут завжди привітливі люди, які готові прийти на допомогу у разі необхідності. У містечку відчувається спокій та комфорт. Кожний знаходиться на своєму місці та займається своєю справою. Роботи у нас завжди вистачає. У будь яку пору року можна запросто підібрати підходящу вакансію. Я завжди любив Тернопіль за його особливу атмосферу. Будучи там стає так тепло на душі і звідти не хочется йти. Хочеться знаходитись у Тернополі максимально довго. Наскільки там мальовничі парки важко описати словами. А наскільки чарівні вулички. Та Тернопіль водночас і сучасне місто. У кожному хорошому кафе розташований безплатний інтернет. Мода на смартфони також доторкнулась нас. У кожного другого у кишені лежить цей портативний пристрій.

Моє рідне місто завжди було джерелом натхнення для мене. Воно вабило своєю красою і витонченістю. Я щасливий, що провів шістнадцять років свого життя тут, і ніколи б не проміняв рідний Тернопіль на інше місто.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


5 + = десятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)