Твір на тему: «Прийшла весна»

...

Твір на тему: «Прийшла весна» 3.67/5 (73.33%) 3 голос[ов]

Мало хто щиро любить холод на вулиці, а тому всі з таким нетерпінням чекають весну. Здавалося б, сучасні жителі міст могли б стати байдужими до природи і всього того, що їх оточує. Але цього чомусь не відбувається, а весна продовжує справляти на всіх радісне враження, що межує зі щастям. Людина не може не радіти, коли бачить, як все навколо оживає, стає красивим, а у неї самої з’являється можливість побувати на вулиці в зручному, звичайному одязі .

Взимку крізь хмари дуже складно побачити небо з його яскраво-синім, таким синім, як ніщо інше в природі, кольором. Більш того, весняний колір неба по-своєму унікальний. Воно ще виглядає трохи прохолодним, але в той же час має ніжний синій колір, який свідчить про те, що весна вже на дворі. На таке прекрасне небо можна дивитися просто-таки вічно, воно не просто вражає і радує, воно зачаровує людину, робить її більш щасливою.

Ще одним прекрасним доказом того, що приходить весна, є повернення птахів. Звучання їхні пісень настільки сильне і здорове, що може розбудити рано вранці людину, якщо вона спить недалеко від вікна. Співом птахів можна заслухатись, жоден з музичних інструментів ніколи і ні за що не зможе повторити дивовижні звуки, що видаються птахами. Після холодної, темної і німої зими весна зі своїм співом птахів сприймається як щось абсолютно прекрасне, як торжество життя.

По всій навколишній природі, по деревах, кущах і навіть по землі вже можна спостерігати, як все навколо готується розквітнути. На гілках дерев тільки-тільки з’явилися бруньки, але вже дуже скоро ці дерева покриються зеленим листям, одночасно з цим кущі та інші рослини розфарбують весь навколишній світ й іншими приємними на погляд фарбами.

Я дуже люблю весну, тому що під час теплої погоди, яка приходить навесні і триває до осені, набагато приємніше прогулюватися по вулиці, можна більше часу проводити з друзями, гуляти на природі, наприклад, в лісі, або ходити купатися на річку. Звичайно, рання весна ще не дозволяє займатися всім цим, але вона дає прекрасне почуття віри і надії у те, що літо буде дуже приємним, принесе безліч позитивних емоцій і вражень.

Ніщо так не радує людину, як єднання з природою. Багато людей вже почали забувати про те, що людина – це таке ж породження природи, як і рослини та тварини. Коли після тривалої холодної зими нарешті настає весна, кожна людина по-своєму оживає разом з усією навколишньою природою, починаючи жити новим емоційним життям.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


п'ять − 1 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)