Твір на тему: «Причини духовного падіння та деградації Доріана Грея. Мої роздуми над романом Оскара Уайльда «Портрет Доріана Грея»


Твір на тему: «Причини духовного падіння та деградації Доріана Грея. Мої роздуми над романом Оскара Уайльда «Портрет Доріана Грея» 4.08/5 (81.51%) 53 голос[ов]

Часто буває дуже цікаво розглянути особливості особистостей улюблених героїв деяких творів. Як правило, головні дійові особи дійсно якісних романів – це люди далеко не однозначні, які мають ряд особливостей і примітних рис, на які необхідно звертати найпильнішу і найретельнішу увагу. Одним з таких дуже цікавих героїв є молодий чоловік на ім’я Доріан Грей, який є головною дійовою особою роману Оскара Уайльда.

Найцікавіше відносного цього головного героя на ім’я Доріан Грей є те, що він пережив справжнє духовне падіння і деградацію. Він опустився настільки, що повірити в це складно, особливо якщо мова йде про людину з такої гарної родини, та ще й з такою ангельською зовнішністю. Тим не менше, це сталося. Звичайно, слід розібратися в причинах того, що сталося з цим Доріаном Греем, адже його помилку повторити не хоче ніхто. Життєві помилки цього молодого чоловіка мали надзвичайно серйозні наслідки, причому не тільки для нього одного, але і для багатьох тих, хто його оточував – він став причиною бід багатьох людей.

Думається, що головна причина всіх бід Доріана Грея криється в тій філософії, яку він собі взяв. Головна риса цієї філософії – наявність гедонізму, тобто отримання від життя одних задоволень. Слід розуміти, що справжнє життя просто не може складатися тільки з задоволень. Нормальна життя звичайної людини повинна включати все – неприємності, складності, боротьбу. Все це загартовує людину, наділяє її високими людськими якостями, робить її кращою з духовної точки зору. Якщо чоловік визначить у якості своєї основної життєвої мети отримання задоволення, він просто залишиться бездуховною істотою без життєвих цінностей і орієнтирів. Звичайно, таким своїм ставленням до життя він зіпсує не тільки свою долю, але і долі тих людей, які наївно чекали від нього справедливого, гарного і доброго ставлення. Він їх, звичайно, всього цього бездумно і з легкістю позбавив.

Незважаючи на те, що деякі люди розглядають явище гедонізму виключно в позитивному контексті, я вважаю, що використання гедоністичних принципів у своєму житті призводить виключно до проблем і бід в житті людини. Але бідам цим передує духовне падіння і жахлива деградація. Прекрасний приклад всьому цьому ми побачили в дивовижному від романі Оскара Уайльда під назвою «Портрет Доріана Грея». Цей роман необхідно прочитати всім, хто схильний до егоїстичності і надмірного бажанням отримувати насолоди.

Схожі твори

Коментарі

3 коментарі до “Твір на тему: «Причини духовного падіння та деградації Доріана Грея. Мої роздуми над романом Оскара Уайльда «Портрет Доріана Грея»”
  1. влад сказав:

    норм1

  2. Алла сказав:

    норм

  3. саша сказав:

    класний)))

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− сім = 2или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)