Твір на тему: “Пророцтво Рея Бредбері”

...

Твір на тему: “Пророцтво Рея Бредбері” 5.00/5 (100.00%) 1 голос[ов]

Рей Бредбері – це людина з добрим серцем і великою душею дуже переймається тим, що буде в майбутньому з нашою планетою. «Марсіанські хроніки», неперевершена книга-пророцтво, показує нам, як ми маємо змінити своє життя, аби уникнути небезпек, які щохвилини і на кожному кроці чекають на сьогоденну цивілізацію. Бредбері описує історію захопливого відкриття, стрімкого заселення і безжального пограбування землянами планети Марс. Протягом усього твору він намагається застерегти та навчити людей на помилках інших. Його твори треба вміти читати між рядків, бо не завжди основна думка лежить на поверхні твору, не завжди вона написана відкритим текстом.

«Марсіанські хроніки» – це не тільки наукова фантастика, а й гарний, просто-таки неперевершений взірець того, що станеться з людством дуже скоро. Це сигнал тривоги, волання, аби бути почутим. Адже ті люди, якими вони є зараз, не готові сприймати світ незашореним поглядом: таким, яким він є. Жадібність, лицемірство, ницість, бажання поживитись, брехня – не найкращі супутники на шляху до кращого життя, для позитивних змін у житті усього людства, усієї планети Земля.

Колись Бруно Ферреро сказав устами одного зі своїх героїв: «Можливо, достатньо усього однієї людини, аби на землі запанував мир.»

Я думаю, що саме цієї людиною і є Рей Бредбері.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


4 + = дванадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)