Твір на тему: «Преславний Київ»

...

Твір на тему: «Преславний Київ» 4.83/5 (96.67%) 12 голос[ов]

Місто Київ – столиця України та прекрасне місце для життя будь-якої людини з України. Історія Києва цікава і різноманітна, вона включає велику кількість найцікавіших періодів та відрізків історії, які можуть вразити навіть найбільш вимогливого любителя міст. Для мене Київ – це мрія, це місце, де кожна людина володіє гордістю, впевненістю в собі та у завтрашньому дні. У цьому прекрасному місті можна довго проводити свій час, одночасно з тим не відчуваючи ніякої необхідності покидати його, адже в ньому є все, що потрібно сучасній людині.

Кожен район сучасного Києва володіє повноцінною інфраструктурою – це стосується транспорту, місць для проведення вільного часу і розваг, місць для відпочинку, місць для отримання якісних послуг і для багато чого іншого. В цілому, жити повноцінно в Києві можна навіть якщо ви не залишаєте межі свого затишного району, адже в ньому ви знайдете абсолютно все, що вам зможе знадобитися. Але, звичайно, кожен високоповажний киянин вважає своїм обов’язком вибиратися і в центральний район місто, і в інші віддалені райони, щоб ознайомитися з їх історією, пам’ятками культурі та менталітетом місцевих людей.

Велич сучасного Києва, безумовно, продиктована його багатою історією. Варто зауважити, що ця історія зовсім не завжди було безхмарною і повністю безпроблемною. Нерідко киянам доводилося стикатися з великими проблемами і навіть зі стражданнями на шляху до повноцінної міського слави. При цьому у всі часи основним джерелом для натхнення киян служили місцеві церкви, а саме православні церкви міста. У першу чергу мова про Андріївську церкву, яка являє собою не тільки священне місце православної людини, але прекрасну культурну та архітектурну пам’ятку. Неймовірно цікаво поспілкуватися зі священиками київських церков, отримати від них цінний життєвий досвід і дізнатися багато нового і цікавого про православ’я. Найімовірніше, саме після такого спілкування на людину і знизходить відома благодать.

На жаль, сьогодні Київ став ареною для конфлікту між різними силами нашої країни, це призвело до того, що деякі вулиці центру міста перетворилися на жахливе місце, де просто нестерпно перебувати. Тим не менше, немає жодних сумнівів в тому, що рано чи пізно місто буде приведене в порядок, оскільки українці дуже цінують свій рідний преславний Київ, цінують його пам’ятки і мирну обстановку.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ чотири = 8или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)