Твір на тему: «Посієш вчинок – виросте характер»

...

Твір на тему: «Посієш вчинок – виросте характер» 4.63/5 (92.50%) 24 голос[ов]

Твір на тему: «Посієш вчинок – виросте характер»

«Скільки людей – стільки й характерів», – часто повторюємо ми. І це дійсно так, двох однакових людей немає, і навіть близнюки, яких не  відрізнити на перший погляд, на другий виявляються зовсім різними людьми. Люди мають різні системи цінностей, захоплення, принципи й світогляд, по-різному реагують на зовнішні подразники. Характер людини обумовлює її вчинки, з яких і складається життя. Але ж з чого складається характер і чи можна його змінити?

Що це таке – характер? Набір якостей і особливостей кожної людини, який дається нам від народження, або набір, який поступово розвивається, росте і змінюється разом з нами? Мій характер – це ті риси, які відрізняють мене від інших людей, від нього залежить моя поведінка і спосіб життя.

Важко точно сказати, який у тебе характер. Те, яким ти себе бачиш, може сильно відрізнятися від точки зору оточуючих. Я вважаю себе соромливою, а комусь можу здатися боязкою або відлюдною, мою мрійливість приймають за неуважність, чесність за дурість. Напевно, кожна людина сильно відрізняється від того, якою вона здається іншим.

Характер – це наші звички і стиль поведінки, змінивши їх, можна змінити і себе. Як то кажуть: «Посієш вчинок – виросте характер». Існує дві точки зору з цього питання: одні вважають, що потрібно бути собою, не мінятися і не підлаштовуватися під обставини, інші бачать мету життя в постійному самовдосконаленні та намагаються позбавитися від тих рис характеру, які їм не подобаються. Я думаю, що це все правильно.

Якщо намагатися змінити свою сутність, змусити себе робити те, що не подобатися, постійно жити за чужими правилами, то ніколи не зможеш бути щасливим і тільки даремно будеш мучити себе і близьких. Адже тільки по-справжньому щаслива людина може робити щасливими інших. Але, в той же час, не можна виправдовувати свої погані якості характером і не намагатися щось змінити. Кожен може і повинен прагнути стати краще і позбавлятися від усього поганого.

Я поки ще не знаю точно, який у мене характер, але постараюся змінити його на краще. У мене є багато недоліків, позбувшись яких я стану краще, сильніше і щасливіше. Поки у мене є час працювати над собою, я намагаюся зрозуміти, якою хочу бути і що потрібно для цього зробити. Працювати над собою необхідно кожному, як би важко це не було.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 3 = вісімили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)