Твір на тему: «Похід у театр»

...

Твір на тему: «Похід у театр» 3.17/5 (63.33%) 12 голос[ов]

Сьогодні можна з сумом констатувати, що театр поступово втрачає привабливість для молоді та навіть дорослих людей. Кінематографічні технології зайшли настільки далеко, що сучасне кіно – це вже не тільки прекрасна гра акторів, а й величезна кількість спецефектів. У театрі їх не відтворити, а тому люди ставляться до нього з меншим інтересом. І роблять велику помилку, оскільки гра акторів – це найголовніше, а спецефекти – лише приємне доповнення, без якого цілком можна обійтися.

Особисто я зміг сформулювати відповідь на питання, від чого театр стає менш популярним і в чому саме полягає омана людей, які відмовляються його відвідувати, тільки тоді, коли сам його відвідав. Рішення про відвідування театру було прийнято мною не спонтанно, я довго думав перед його прийняттям. Я розумів, що театр стає менш відвідуваним місцем, але в той же час я чув захоплені відгуки про відвідування театру від людей, які користуються у мене авторитетом. Я завжди допускаю, що маси можуть помилятися, а окремі люди бути праві, тому вирішив самостійно дізнатися, що ж таке театр.

І я не пошкодував про те, що все-таки зважився відвідати його. Я прийняв рішення піти на один з вечірніх сеансів місцевого театру, де якраз відбувався спектакль за відомою повістю Івана Нечуя-Левицького під назвою «Кайдашева сім’я». Навряд чи варто переказувати зміст цієї чудової повісті, всі й так з ним прекрасно знайомі. При відвідуванні театру головне полягає не в самому змісті, а у спостереженні за грою акторів. Гра ця просто не мала собі рівних. Ніде й ніколи раніше я не бачив таких щирих і природних акторів. Це навіть складно назвати акторською грою, адже переді мною просто ожили візуальні картини, зображені в цій прекрасній повісті. Я побачив не тільки складні й заплутані стосунки між людьми, ролі яких виконували актори, а й уклад життя тодішніх українців і українського суспільства. Все це було дуже цікаво, пізнавально і навіть захоплююче. Після закінчення вистави мені, чесно кажучи, не хотілося залишати зал і стіни театру, я б з радістю спостерігав за триваючої історією Кайдашевої сім’ї ще дуже довго.

Тепер, коли я побував в театрі вперше, я можу з упевненістю порекомендувати відвідати його усім іншим людям. І вже точно я можу сказати, що театр не можна порівнювати ні з кіно, ні з чимось ще, адже це зовсім інший вид відмінного проведення часу. Я дуже радий, що зважився на похід в театр. Думається, що відвідаю я його ще дуже багато разів.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ один = 3или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)