Твір на тему: “Підгрунтя поезії Артюра Рембо”

...

Голосуйте за цей твір

Творча спадщина Артюра Рембо привернула увагу чималої кількості українських літераторів, зокрема неокласиків. Його поезії були перекладені такими авторами як Павличко, Стус, Терещенко, Лукаш й інші. Французького поета в своєму вірші змальовує і Ліна Костенко. У поезії «Хлопчичок прийшов із Шарлевілю» Рембо зображений як вічний бунтівник, мученик з красу та страждалець. Поетеса старається його ідеалізувати.

По-справжньому французьке суспільство набідувалося від цього поета не більше, а ніж він намучився від самого суспільства. Поезія Ліни Костенко є унікальним та неповторним поетичним твором, що обумовлений українською реальністю. Конфлікт Артюра Рембо насправді розкриває антагонізм українського поета зі агресивно настроєним і некультурним суспільством, в якому він живе.

У вірші Рембо «Голосівки» образ вимальовується з асоціацій, які виникають з кольорів і звуків.Поезія написана в формі сонета, що дає більше можливостей, дивує динамікою образів і почуттів, інтонацій. Сонет побудований таким чином, що складається з  асоціацій. Голосні звуки цієї незвичної поезії викликають різні образи. Звук «А»  співвідноситься з чорним відтінком, кольором смерті. «Е» – асоціюється з білим кольором, який означає чистоту вранішнього туману. «І» позначає червоний колір, «У» – зелений, колір, що є символом мудрості природи, «О» – має асоціації з синім кольором неба. На перший погляд, асоціації, здавалося б, різні, але вони тісно переплетені між собою за допомогою контрасту. Чорний колір протиставляється білому, як смерть є протилежністю вічного життя, червоний контрастує зі зеленим, як бездумна пристрасть протиставляється виваженій мудрості. Так вибудовується символічне полотно людського буття.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 7 = п'ятнадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)