Твір на тему: «Перечитуючи сторінки улюблених творів»


Твір на тему: «Перечитуючи сторінки улюблених творів» 4.07/5 (81.43%) 14 голос[ов]

Всі з нас дуже люблять приділяти свою увагу поверненню до прочитання своїх улюблених творів, у яких описані дивовижні події, що назавжди увійшли в людську пам’ять. Повернутися до читання улюбленого твору – це те ж саме, що і зустріти старого близького друга, з яким колись було дуже цікаво і, звичайно, буде не менш цікаво в майбутньому. Саме тому люди настільки часто повертаються до прочитаних в минулому літературним творам.

Наприклад, якщо говорити особисто про мене, то найбільше враження на мене справили твори романтичного жанру. Завдяки прочитанню багатьох творів цього популярного жанру я не тільки досконально дізнався про ті події, які відбувалися в часи, які описані у відповідних творах, я також добре пізнав самого автора твору. Як усім нам добре відомо, романтизм – це літературний напрям, де ключову роль відіграє умонастрій автора. Він абсолютно суб’єктивний, вільний у своїх роздумах і висновках, а з цієї причини може робити дуже сміливі висновки, які просто-таки вражають основи світогляду читача. Крім того, на сторінках творів романтичного жанру можна ознайомитися з ретельними описами природи, які завжди мені подобалися і неодмінно справляли на мене сильне враження.

Говорячи про конкретні твори, можна виділити творіння пера Джорджа Байрона. Особливість того, про що писав Байрон, полягає в тому, що цей письменник писав переважно про те, що він знав не з чуток. Він брав участь у бойових діях, він відчув всі біди певного часу на власній особистості, а тому він міг написати твір і описати все там так, як відбувалося насправді. Улюбленим твором від цього автора для мене є «Паломництво Чальда Гарольда». Автор показав власні пригоди, які він пережив особисто, але не тільки цим примітно творіння. Він також зміг показати багато настроїв людей, їх красиві і правильні душевні пориви і ту неприємну ситуацію, до якої все це добро призвело. Безумовним є той факт, що, перечитуючи сторінки творів улюбленого письменника Байрона, можна провести багато аналогій із сучасною ситуацією в нашій країні, коли благородні спонукання народних мас призвели до хаосу і справжніх лих.

Як стає добре зрозуміло з усього вищесказаного, перечитувати сторінки улюблених творів не тільки весело і цікаво, але й надзвичайно повчально. Чим частіше ти читаєш певний твір, тим більше корисної інформації з нього ти отримуєш, тим корисніше стає читання.

Схожі твори

Коментарі

2 коментарі до “Твір на тему: «Перечитуючи сторінки улюблених творів»”
  1. Олег сказав:

    дуже зручно, вопше клас.

  2. Олег сказав:

    суки

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


9 + два =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)