Твір на тему: «Парадоксальність характеру Доріана Грея»

...

Твір на тему: «Парадоксальність характеру Доріана Грея» 4.19/5 (83.75%) 16 голос[ов]

Існують в світі такі люди, які викликають у душі тих, хто хоче розібратися в психології цих людей, одне лише протиріччя і нерозуміння. Як не дивно, але в цьому немає нічого дивного. Людина влаштована таким чином, що всередині вона дуже суперечлива, будь-якому лиходієві може бути притаманна якась висока людська якість. У той же час будь-якому доброму діячеві може бути властива якась злостивість, неприємність. Іноді це доходить просто до величезних показників, деякі люди настільки парадоксальні, що залишається тільки дивуватися, як все це ужилося в одній людині.

Одним з яскравих прикладів того, що було описано вище, є головний герой твору «Портрет Доріана Грея» молода людина на ім’я Доріан Грей. Його характер явно парадоксальний, і ось у чому це проявляється. По-перше, потрібно зазирнути в дитинство і юність молодої людини. Не можна сказати, що він був повністю позбавлений турботи або уваги тих, хто його оточував, таке твердження було б абсолютно несправедливим. Доріан Грей мав в цілому цілком нормальну юність, яка дозволила йому сформуватися красивою і розумною людиною без великих недоліків або вад. Цілком зрозуміло, що Доріан, з урахуванням всього вищесказаного, впевнено відносив себе до вищих верств суспільства, він крутився серед таких же, як він людей. І варто відзначити, що у нього був успіх. Втім, з іншого боку, в певний момент Доріан Грей отримав в свій характер надзвичайно шкідливу рису – він вирішив, що найголовніше в житті – це гедонізм, тобто отримання від життя одних задоволень. Звичайно, він почав вести відповідний спосіб життя і ставитися до людей, які його оточують, відповідним чином. На перше місце для Доріана вийшли споживчі цінності, які насправді не повинні займати перше місце в житті людини. Крім того, звичайно, не варто забувати і про те, що всі аморальні вчинки відображалися не на самому Доріану Греї, а на його портреті. Звичайно, це можна сказати заохочувало Доріана продовжувати вести аморальний і навіть злочинний спосіб життя. Втім, звичайно, Доріан Грей, як і будь-яка інша людина, все ж не міг не зазнати повної відповідальності за свої проступки. Така відповідальність реально настала, а молодий чоловік перетворився на страшного старого, до того ж, мертвого.

Я думаю, що по мірі розвитку сюжету роману Доріан Грей перетворювався із звичайної молодої людини в таку аморальну потвору. В певні моменти можна було спостерігати парадоксальність його натури, але найбільше здивування викликає те, як ця натура змогла радикально змінитися. Втім, думається, що те, що з ним сталося, це нещастя, хоча він був гідний саме такої долі.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


5 + = сімили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)