Твір на тему: «Організація одноразової допомоги сирітському будинкові»

...

Твір на тему: «Організація одноразової допомоги сирітському будинкові» 3.23/5 (64.64%) 332 голос[ов]

Багато людей на нашій планеті викликають жалість. Але навряд чи хтось стане сперечатися з тим, що найбільш шкода дітей, яких залишили батьки – сиріт. Найбільш потрібними людьми для кожної дитини її є батьки. Мама і тато не просто забезпечують свою дитину всім необхідним матеріально, вони ще дають їй величезну кількість уваги і турботи. Пов’язано це з тим, що ніхто і ніколи не зможе полюбити дитину так само, як її батьки. На жаль, зустрічаються і безвідповідальні батьки, які відвертаються від своїх дітей. Такі діти потрапляють в сирітські будинки і потребують турботи від чужих для них людей.

Кожен відповідальний громадянин повинен навідуватися в дитячі будинки та надавати допомогу сиротам. Організувати таку допомогу зовсім не так складно, як може комусь здатися, з цим впораються навіть учні школи. Перш за все, необхідно визначитися з сирітським будинком, якому буде надана допомога. Установа ця повинно знаходитися неподалік – у тому ж місті, районі чи області, де і школа, щоб до неї було простіше добиратися. Коли рішення прийнято, необхідно організувати колектив, визначивши тих учнів, які готові взяти участь у заході – пожертвувати свої гроші на допомогу і час на поїздку. Також треба буде визначити, хто і за що буде відповідати. Потім, коли достатня кількість учнів зібрана, необхідно зв’язатися з керівництвом сирітського будинку, дізнатися, коли можна приїхати і запитати, чого в особливості потребують діти. Після цього потрібно придбати всі необхідні речі і в призначений час відвідати сирітський будинок. Варто зауважити, що час, проведений на цьому заході в сирітському будинку, навряд чи буде тягнутися для когось довго. Радісні маленькі діти подарують учням море позитивних емоцій, адже вони не так часто, як інші діти, відчувають себе потрібними і корисними для суспільства. Одноразова допомога від учнів навряд чи може бути дорогою, але найголовніше в усьому цьому – увага, якої позбавлені сироти. Після відвідин сирітського будинку і надання всієї необхідної допомоги в учнів залишаться тільки найприємніші враження, такі відвідування сирітського будинку можуть стати для них регулярними.

Надання допомоги сирітським будинкам – це неймовірно важливий соціальний захід. Сироти позбавлені найважливішого для дитини – піклування батьків, при цьому сироти повинні вирости нормальними і повноцінними громадянами, щоб добре і ефективно доповнити наше суспільство. Тому кожна відповідальна людина, навіть учень школи, повинна усвідомлювати свою відповідальність за формування особистостей сиріт і допомагати їм всіма доступними способами.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

8 коментарів до “Твір на тему: «Організація одноразової допомоги сирітському будинкові»”
 1. Віталій сказав:

  Дійсно актуальна проблема, яку необхідно вирішувати.

 2. Анастасия Лавнюженкова сказав:

  спасибо!!очень помогли!!!заблокируйте пожалуйста)))

 3. Анастасия Лавнюженкова сказав:

  спасибо большое!!!очень помогли)))можете заблокировать )

 4. Владислав сказав:

  Спасибо большое))))ваш сайт всё время выручает!!!! а то учителя любят всякую фигню задать а потом сами думайте что писать))

 5. Владислав сказав:

  А если у кого-то с математикой проблемы как коментировать?:)

 6. Artem сказав:

  супер,спасибо!!!

 7. Артем сказав:

  Спасибо))Очень красиво

 8. Анна сказав:

  Спасибо большое, заблокируйте пожалуста

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


п'ять − 2 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)