Твір на тему: «Опис картини В. І. Хабарова «Портрет Міли»

...

Твір на тему: «Опис картини В. І. Хабарова «Портрет Міли» 5.00/5 (100.00%) 2 голос[ов]

Твір на тему: «Опис картини В. І. Хабарова «Портрет Міли»

Картина відомого російського художника В. І. Хабарова під назвою «Портрет Міли» дуже цікава і несподівана за своїм рішенням. Центральною фігурою картини є дівчинка на ім’я Міла. Це підліток шкільного віку, який зручно влаштувався в глибокому затишному кріслі. Вона захоплено поринула в читання книги, підібгавши під себе ноги. Мабуть, книга дуже цікава, тому що дівчинка забула навіть про те, що на її ноги взуті капці і разом з взуттям вона залізла в крісло. Думаю, що героїня картини нарешті дісталася до книги, яку вже давно хотіла прочитати. Кілька напружена поза Міли говорить про те, що вона співпереживає героям твору, який так захоплено читає. Швидше за все, що дівчинка дочитує книгу і вже добре знайома з її персонажами. Тому особа Міли висловлює таку зануреність в події розповіді і зосередженість на тому, що відбувається в книзі.

Якщо уважно придивитися до героїні картини, можна помітити, що у дівчинки досить тонкі риси обличчя, обрамлене акуратними світлими пасмами, які вільно спадають на плечі. Мені чомусь здається що Міла настільки зосередженої буває дуже рідко, найчастіше, коли читає. Це говорить про те, що вона дуже любить читати, але ця можливість з’являється у неї не дуже часто. Над головою дівчинки видніється невеликий світильник білого кольору. Швидше за все, за вікном вечір і дівчинка зробила уроки, впоралася з усіма домашніми справами і забралася в улюблене крісло із захоплюючою книгою.

Незвичайна і сама композиція картини В. І. Хабарова «Портрет Міли». Це полотно прямокутної форми, центральну частину якого займає велике кругле крісло. Саме крісло з читаючої дівчинкою в ньому є центром композиції картини. Крісло дуже чітко виписано і прекрасно видно, що воно велике, глибоке і затишне, в ньому можна з задоволенням розташуватися з улюбленою книгою і насолоджуватися читанням довгими зимовими вечорами. Обрамляють крісло з дівчинкою м’які бежеві шпалери на стінах і підлога світло-коричневого кольору. У променях електричного світла підлога виблискує і відтіняє матову синяву крісла. Синій колір, в якому зображено крісло, наводить на думку про бажання автора картини зобразити спокій і тишу вечірніх годин. Тонкі ніжки крісла майже бурштинового кольору додають картині настрій, затишок і сонячність. В. І. Хабарову дуже добре вдалося зобразити розслаблену позу Міли, яка відпочиває з книгою в руках.

Напевно це зимовий вечір, оскільки неподалік від крісла, в правому нижньому кутку картини видно залишені дівчинкою ковзани. Ця деталь дуже цікава і з точки зору композиції картини. Ковзани ніби відображають на своїй поверхні лампу, розташовану над кріслом. Дві білих плями вигідно підкреслюють тепле бурштинове оформлення кімнати і глибоку насиченість синяви оббивки крісла. Що стосується сюжету картини, то ковзани дають свободу уяві і дозволяють припустити, що Міла недавно прийшла з вулиці і так поспішала у своє улюблене крісло, що навіть не поклала на місце ковзани. Отже, на вулиці зима, сніг, мороз, і річка неподалік від будинку перетворилася на величезний каток з чистим блискучим льодом. Швидше за все, Міла катається на річці з друзями, і робить вона це добре, тому що ковзани – часті супутники дівчинки.

Може бути, на вулиці піднялася заметіль, розбушувався вітер, який кидає на землю цілі грудки снігу, вкриваючи її товстим білосніжним покривалом. А Міла прибігла додому, швидко зняла з себе верхній одяг, недбало кинула ковзани прямо у крісла і з задоволенням занурилася в читання. Мені здається, що в книзі, яку читає героїня картини, розповідається про далекі мандри і неймовірні пригоди, про які так мріє дівчинка Міла.


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір на тему: «Що таке вихованість» Видатний російський письменник  А. П. Чехов висловлював головні ознаки вихованих людей: завжди ввічливі, поважають людську особистість, не брешуть навіть у дрібницях, м’які, […]
  • Твір на тему: «Культура і цивілізація» Культура – це явище суспільне , притаманне лише людському суспільству, результат діяльності людей. До культури потрібно застосовувати критерій прогресивності. Цивілізація […]
  • Твір на тему: «Сучасна молодь і мода» Світ змінюється стрімко. Сьогоднішня молодь ламає всі стереотипи і не виправдовує всі покладені на неї надії. В цілому нинішнє підростаюче покоління пасивне, грубе і різке. Виною […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


9 − = сімили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)