Твір на тему: «Одна порада добре, а дві краще»

...

Твір на тему: «Одна порада добре, а дві краще» 4.00/5 (80.00%) 1 голос[ов]

Люди регулярно дають один одному різні поради. Поради бувають хорошими, такими, які видаються з метою допомогти людині, але бувають й не самі кращі поради, які призводять лише до негативу. Такі погані поради іноді видаються з початковим бажанням нашкодити людині, а іноді без такого бажання, але, по суті, необдумано і неправильно. Тому перед тим, як дати комусь пораду або прислухатися до чужого раді, потрібно гарненько подумати самостійно.

Існує безліч прикладів того, як одна людина дає іншій людині погана пораду, що пізніше призводить до великих неприємностей. Але чому так виходить? Що служить тому причиною? Розібратися в цьому нескладно, якщо проаналізувати існуючу життєву філософію. По-перше, варто зауважити, що реальність ніколи не буває односторонньою. Кожна життєва ситуація, навіть найскладніша, має як мінімум два шляхи виходу. Тому порада від однієї людини іншій не повинна бути найпростішою. Якщо ви вже беретеся комусь щось радити, уявіть собі, що ж найімовірніше відбудеться в житті, якщо людина до вас прислухається, які події відбудуться в її житті. Проаналізуйте, чи дійсно це добре, або може бути це все ж має більшу кількість недоліків. Після того ж, як ви щось комусь порадили, обговоріть з людиною, що станеться, якщо вона не послідує вашій пораді та зробить протилежні дії або зовсім нічого не зробить. Використовуючи таку постановку питання, ви дасте людині вибір, чи слідувати вашій пораді чи ні, і покажете їй наслідки будь-якої з дій або навіть бездіяльності.

Той же самий принцип необхідно застосовувати, якщо хтось інший дає вам пораду. Не поспішайте робити так, як він говорить. Задумайтеся, уявіть собі наслідки дій відповідно до цієї поради. Також обов’язково потрібно уявити, якими будуть наслідки, якщо ви вчините навпаки або зовсім нічого не зробите. Кожного разу необхідно представляти життя в якості вибору певних, але різних рішень. Тільки таким чином можна забезпечити виваженість при прийнятті рішень і в підсумку поступити найбільш правильним чином.

Кожна людина протягом життя дає і отримує безліч найрізноманітніших порад від оточуючих людей. Даючи або отримуючи пораду, кожен раз важливо розуміти, що певні дії – це всього лише вибір. Можна зробити те, що тобі радять, а можна зробити навпаки. Коли ж ви радите комусь іншому, давайте людині відразу дві поради, показуючи, що станеться, якщо вона використовує кожну із них.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


дев'ять + 3 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)