Твір на тему: «Ні курінню»

...

Твір на тему: «Ні курінню» 4.52/5 (90.48%) 63 голос[ов]

Життя людини не таке вже й тривале, якщо розглядати його з точки зору історії. Водночас кожна нормальна людина прагне продовжити власне життя, а для цього намагається зберегти сили, здоров’я, можливість трудитися і забезпечувати себе і своїх близьких. Втім, чомусь так сталося, що у світі є багато речей, які скорочують людське життя. І далеко не завжди ці засоби скорочення життя людини заборонені за законом і навіть засуджуються суспільною мораллю. Зокрема, такими речами є шкідливі звички людини. Однією з шкідливих звичок людини є куріння.

Що таке куріння? Які воно має наслідки? Куріння – це вдихання сигаретного диму людиною. Здавалося б, що в цьому хорошого? Людське тіло начебто не призначене для того, щоб вдихати дим. Один з найважливіших ресурсів для людини – це повітря. Завдяки повітрю людина живе, без нього вона не зможе прожити і п’яти хвилин. Проте, для такого важливого процесу людина іноді використовує дим, який неприємний як на вигляд, так і на запах. У той же час куріння не просто естетично неприємне. Безліч докторів вже давно довели те, що куріння не просто шкодить здоров’ю, воно в прямому сенсі вбиває людину. Щоб зрозуміти це, необхідно поглянути на деяких людей, які курять вже довгий час. У цих людей неприродний колір обличчя, іноді від них можна почути жахливий кашель, хоч вони і не хворіють в цей час. Самі ці люди нещасні. Вони скаржаться на те, що запах нормального повітря для них уже не той, що був раніше, те ж саме стосується і смаку їжі. Вони незадоволені життям і собою. Кожна людина, яка палить, зла на себе саму, тому що вона хотіла би кинути цю погану звичку, щоб прожити довше і позбутися необхідності витрачати гроші на таку марну і навіть шкідливу справу, як куріння. Але він вже не може цього зробити. Куріння викликає звикання, а тому, щоб кинути палити, необхідно докласти грандіозні зусилля. Людей, які по-справжньому кинули палити, насправді просто одиниці.

Звичайно, компанії з виробництва сигарет будуть продовжувати пропагувати куріння, показувати масу прикладів того, як хтось колись палив щоденно, але прожив 120 років. Вірити в це не варто, оскільки ці компанії зацікавлені в існуванні великої кількості курців, які своїми кровно заробленими грошима будуть наповнювати кишені цих ділків.

Є такі явища, від яких немає ніякої користі, а є одна лише шкода. Одним з таких явищ, безумовно, є і куріння. Кожен, хто говорить, що курити добре, – безсовісний брехун, а кожен, хто не розуміє шкоди від куріння, – дурень. Людина повинна жити і зберігати своє здоров’я, а не витрачатися на таку дурість, як сигарети, саме тому кожен повинен сказати курінню своє тверде «ні».


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


7 − один =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)