Твір на тему: «Неосяжний, вічний світ творчості Андрія Малишка»

...

Твір на тему: «Неосяжний, вічний світ творчості Андрія Малишка» 5.00/5 (100.00%) 1 голос[ов]

Поет звеличує рідну мову – «матір життя». Ця мова допомогла йому створити ліричні поезії, що озиваються піснею до кожної чутливої душі.

Справжній гуманізм, національна гордість, постійна тривога за долю України та її дітей вчуваються в поезії Андрія Малишка. Ця поезія допомагає нам зрозуміти, що народна мудрість, національна злагода і єдність суспільства, відданість Українській державі – ось та основа, котра дасть змогу нам побачити, як «…цвіти зацвітають хороші У твоїм, Україно, зеленім і вічнім саду».

Неосяжний світ Малишка, поділений між «мною, тобою і кимось третім», – це гірка й щаслива, невичерпна й до болю коротка доля особистості, що мить у мить переливається в буття народу. Доля людини й доля України неподільні. Вражаючої любові й ніжності сповнені рядки твору «Стежина», що звернені до Батьківщини:
«Чому, сказати, й сам не знаю,

Живе у серці стільки літ

Ота стежина в нашім краю

Одним одна біля воріт.

На вечоровім виднокрузі,

Де обрій землю обніма,

Нема кінця їй в темнім лузі,

Та й повороту теж нема».

У цьому творі, що виявився останнім, поет розмірковує над людським життям, згадує рідну стежину, з якої воно починається, якій немає ні кінця, ні повороту, людина смертна, а народ живе вічно. Безсмертя ж самому Андрію Малишку принесли його поезії, в яких поет висловив такі скарби почуттів, буяння краси, тепло любові, що вони не забудуться ніколи.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 1 = нульили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)