Твір на тему: “Нелегкий життєвий вибір жінки за повістю О.Кобилянської “Людина”

...

Голосуйте за цей твір

Майстриня художнього слова Ольга Кобилянська збагатила українську літературу творами, в котрих знайшло відображення буковинського селянства та інтелігенції. Ця поетеса персоніфікує ідею українського літературного фемінізму. Її героїні, як і їх творець, є феміністками за переконанням.

Першим твором цього напряму є повість «Людина». Його головна героїня Олена прагне вирватися з міщанського оточення. Вона цікавиться науковими й художніми книжками, популяризує новітні теорії, хоче рівноправності між чоловіками й жінками. Вона хоче самостійно вирватися зі злиднів, в які потрапила її сім’я. Найбільшою радістю для неї було кохання до С.Лієвича, котрий поділяв її погляди та переконання. Однак його раптова смерть розбиває сподівання молодої дівчини. Олена постає перед вибором: або самотужки йти проти течії, або вийти заміж за нелюба, котрий має стати її опорою. І, нажаль, вона обирає друге, поза як, розуміє, що в тогочасному суспільстві самій їй не піднятися.

На мій погляд, шлюб по розрахунку для Олени є правильним вибором. Її майбутній чоловік, приязний та добрий, зі стабільною роботою, буде дбати про неї та їхню сім’ю. Це йому б здалося добряче подумати перш ніж брати за дружину панянку, в котрої батько непробудно п’є, брат несусвітній ледащо, високомірна та пихата мати, неспівчутлива сестра, а сама наречена при зустрічі з ним несамовито ридає. Тяжко буде їм прожити без любові все життя. А поки що його нареченій навіть забракло розуму відкласти весілля хоча б на недовгий час, щоб відійти від смерті коханого. На мій погляд, Олені бракує терпіння до інших людей. Вона не звикла чути когось, окрім себе, і в цьому її проблема.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


сім + 1 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)