Твір на тему: «Навіщо нам шкільні психологи?»

...

Голосуйте за цей твір

Психологія – надзвичайно корисна наука, а професіонали, які надають психологічні послуги, стали надзвичайно важливими людьми в сучасному житті людини. Сучасне життя стало досить напруженим, в силу розвитку технологій і автоматизації праці практично повністю зникли робочі місця та професії, які дозволяють людині не думати. Думати потрібно практично скрізь, це накладає на людину певну відповідальність, яку потрібно реалізовувати. Звичайно, це позначається не тільки на тих, хто працює, але і на тих, хто отримує якусь освіту, в тому числі і шкільну.

Життя сучасного школяра не набагато простіше, ніж життя сучасного працівника будь-якої сфери або галузі. Саме з цієї причини школярі точно так само потребують психологічної допомоги, яка надається психологом. Під час занять в школі молода людина може зіткнутися з безліччю різних проблем. Приміром, у неї можуть виникнути складнощі у спілкуванні з однолітками, якесь нерозуміння тощо. Крім того, звичайно, труднощі і невдачі в навчанні, конфлікти різного роду з учителем тощо теж можуть стати для учня надзвичайно неприємним розвитком подій. Особливість школярів у тому, що вони завжди все приймають дуже близько до серця, в даній сфері дуже поширений юнацький максималізм. Саме з цієї причини, якщо труднощі молодої людини не можна буде вирішити на ранньому етапі, вони можуть трансформуватися в подальші проблеми в розвитку і вкрай негативно позначитися на майбутньому житті людини. Допомогти уникнути всіх цих проблем допоможе шкільний психолог. Психологія – наука досить складна, основне її завдання – розібратися в психологічній проблемі людини, допомогти людині  з нею впоратися і, в кінцевому підсумку, налагодити власне життя, зробивши його нормальним та відповідним часу. Думається, що хороші психологи, які мають відповідну освіту і достатній досвід роботи, зможуть реально допомогти молодій людині, зробивши її життя більш простим і пом’якшивши проблеми. Я думаю, що саме для цього шкільні психологи і потрібні.

Сучасне життя стала надмірно нервовим і запеклим. Його основна проблема полягає в тому, що людина напружується розумово практично при будь-якій діяльності, чим би вона там не займалася. Все це, на жаль, стосується і дітей. Діти мають проблеми з навчанням, вони можуть конфліктувати зі своїми однолітками, в цілому у них може бути багато неприємностей, з якими вони не впораються самостійно. Звичайно, їм потрібна професійна допомога, яка, найімовірніше, буде надана саме професійним шкільним психологом.

 


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− два = 3или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)