Твір на тему: «Нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирають мову»

...

Твір на тему: «Нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирають мову» 4.48/5 (89.60%) 25 голос[ов]

Нація – це досить складна, але в той же час надзвичайно важлива соціальна конструкція, яка є однією з основ сучасного людського світу. Нація складається з людей, яких об’єднує щось суттєве – спільна земля, культура, мораль. Буває і так, що нічого з цього не може об’єднати людей, у таких випадках їх єдність забезпечується спільною мовою, яка використовується представниками нації. В той же час іноді нації і припиняють своє існування, найвагомішим з того, що з ними відбувається при цьому є відчуження рідної мови.

Ні в якому разі не можна сказати, що українська нація перестала існувати, це зовсім не так. У сучасному світі нашу держава підтримують практично всі цивілізовані держави світу, вони будуть продовжувати робити це і надалі. У той же час необхідно зауважити, що в України також є безліч ворогів, тих країн, які бажають нашій країні розпаду, які хочуть, щоб Україна в її нинішньому вигляді просто перестала існувати. І ми можемо бачити, який головний аргумент цієї країни – вона хоче просувати власну мова на нашій території, тим самим зробивши українську мову маргінальною і мало використовуваною. Саме тому всі ми можемо з упевненістю укласти, що головне, що стає жертвою зовнішньої агресії – це українська мова, саме на неї чиниться основний тиск і ведеться головна атака. І якщо наша нація не зможе самостійно вибороти собі право використовувати рідну мову, то від неї залишиться надзвичайно мало. Це неприємно і сумно усвідомлювати, але визнати це дійсно необхідно. Націю неможливо уявити без власної мови, саме за цим параметром люди ділять людей на своїх і чужих. З цієї причини жителі деяких регіонів України вважають своїми не тих, хто живе з ними в одній державі, а жителів сусідньої держави. З цим безумовно необхідно щось робити.

В історії існує безліч прикладів, коли нація вмирає. Смерть нації не означає смерть всіх її представників, хоча без загибелі деяких її представників, звичайно, ніколи не обходиться. Смерть нації – це, швидше, зникнення переконання про те, що ти належиш до певної нації і початок асоціювання себе з іншими націями. І якщо люди починають думати і робити це, цілком можна укласти, що всередині них одна нація померла, а інша, можливо, народилася. Сучасній Україні в цьому плані сьогодні надзвичайно складно. Могутній північний сусід хоче довести, що української нації не існує, для цього він веде атаку на нашу рідну мову. Наша задача в даному випадку – беззаперечно використовувати українську мову, закликати інших людей теж використовувати її і захищати мову іншими можливими способами.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


6 − = чотириили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)