Твір на тему: «Наркотики – це добре чи погано?»

...

Твір на тему: «Наркотики – це добре чи погано?» 4.50/5 (90.00%) 2 голос[ов]

Твір на тему: «Наркотики – це добре чи погано?»

У людини одне життя. Усього одне, іншого не буде. У кожного з нас настає такий момент, коли ми раптом усвідомлюємо непохитну безвихідь цієї істини. Найчастіше це відбувається в дитинстві: ми плачемо і не в силах що-небудь зробити. Чим людина старша, тим краще розуміє життя, вона усвідомлює, що природу не можна ніяк переінакшити. Як же прожити це інколи несправедливе життя? Про це починають замислюватися тільки в той момент, коли людина знаходиться вже на порозі смерті. Але можна задуматися раніше – тоді, коли життя тільки починається, коли ти переступаєш поріг батьківського дому.

Як правильно обрати життєвий шлях? З цим питанням скоро зіткнеться нинішня молодь. Стати юристом або стоматологом, хірургом або робочим. Кожна людина для чогось послана на землю, що б здійснити задану ціль. Страшно усвідомлювати, що у деяких людей з підліткового віку вже немає ніякої життєвої мети. Вони просто йдуть у злісний світ, у світ наркотиків.

Давно стало відомо, що у наркоманів одна дорога – на цвинтар, але сучасна медицина творить чудеса. Зараз надають медичну допомогу навіть самим запущеним наркоманам і допомагають їм відновитись, почати життя з чистого аркуша. Може, я ще малий, щоб зрозуміти, чому люди вибирають наркотики і алкоголь. Чому люди вважали за краще цю гидоту, а не щоденні заняття спортом.

Багато разів чув, що люди ламають собі життя через особисті переживання. І це хіба проблема? Всі проблеми вирішувані, якщо так важко на душі – зверніться до психолога. Друга ситуація, яка ламає життя – це слабкий характер сучасної молоді і просте, тупе питання, яке веде людину під укіс: «Тобі що, слабо?». І аналогічна відповідь. «Не слабо!». Ця відповідь руйнує все: життя майбутніх дітей, онуків, правнуків.

Наркодилерів самих треба посадити на голку, адже вони не мріють про прекрасне майбутнє для людини. Що б такого не сталося, потрібно загартовувати характер, щоб його не зміг ніхто зломити, і хоч на трішечки подивитися в майбутнє і задати собі питання: «А як буде далі, що буде зі мною і моєю родиною?».

Споконвіку філософи, письменники, поети шукають відповідь на вічне питання, і кожен на свій лад ділиться вистражданим з тими, хто вступає в життя, намагаючись допомогти і застерегти. Адже є надія на те, що люди навчаться вчитися все ж таки не на своїх помилках, а на помилках інших. І ніколи не спробують наркотики, адже наркотики – це біль, горе і смерть.


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір на тему: «Що таке вихованість» Видатний російський письменник  А. П. Чехов висловлював головні ознаки вихованих людей: завжди ввічливі, поважають людську особистість, не брешуть навіть у дрібницях, м’які, […]
  • Твір на тему: «Культура і цивілізація» Культура – це явище суспільне , притаманне лише людському суспільству, результат діяльності людей. До культури потрібно застосовувати критерій прогресивності. Цивілізація […]
  • Твір на тему: «Сучасна молодь і мода» Світ змінюється стрімко. Сьогоднішня молодь ламає всі стереотипи і не виправдовує всі покладені на неї надії. В цілому нинішнє підростаюче покоління пасивне, грубе і різке. Виною […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 7 = одинили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)