Твір на тему: «Найвищі духовні цінності поета у його ж творах»

...

Твір на тему: «Найвищі духовні цінності поета у його ж творах» 4.95/5 (99.08%) 195 голос[ов]

Люди бувають різними за власним рівнем духовності. Хтось більш духовний і приділяє велику увагу духовним аспектам свого розвитку або буття, наприклад, висоті взаємовідносин між людьми, відношенню до своєї держави, відносин у суспільстві, розумінню філософської складової життя. Інші ж люди навпаки позбавлені духовності, для них головна цінність у житті – це задоволення своїх невичерпних потреб у їжі, любові, розкоші і тому подібному.

Як правило, поети зовсім не позбавлені духовності. Зазвичай ці люди мають специфічні погляди на життя. При цьому поетам недостатньо просто проносити в собі ці погляди впродовж всього свого життя і разом з ними померти. Будь-який поет бажає слави, визнання. Саме з цієї причини він викладає свої думки на папері, надає їм специфічну форму, яка більшістю людей вважається гарною. Безумовно, поет хоче, щоб ті цінності, які в нього є і які він викладає на сторінках своїх творів, були перейняті у нього й іншими людьми. Я б навіть сказав більше, поезія безглузда, якщо вона не зачіпає серце читача і через серце не доносить до свідомості читача певні ідеї, в які читач потім охоче вірить. Таким чином читач переймає світогляд поета, його духовні цінності і вводить їх у власне життя. При цьому не можна однозначно сказати, добре це чи погано, адже це залежить і від конкретних цінностей, які панують у житті читача, і від тих цінностей, які намагається прищепити читачеві письменник.

Якщо говорити про конкретні цінності, які існують в творчості різних поетів, то цінності ці зазвичай бувають різними. Дуже часто поети називають в якості великої цінності свою любов, власні почуття до того, хто їм подобається. У поезії деяких письменників цікаво спостерігати за тим, як вони описують важливість своєї любові, прирівнюють любов до сенсу життя. З одного боку, це є проявом особистості поета, з іншого ж боку, сама поезія, як досить емоційний вид творчості, стає ще емоційнішою, якщо торкатися у ній любовних питань. Втім, нерідко можна прочитати поезію, в якій основний сенс полягає в служінні батьківщині, в повазі до ближнього або захопленні різними природними явищами.

Те, якими будуть найвищі духовні цінності в житті поета, залежить від самого поета і його ставлення до життя. Дуже часто поети називають в якості основної життєвої цінності любов, але все-таки буває безліч винятків. У будь-якому разі призначення у цих духовних цінностей поезії одне – завоювання розуму читача і отримання його симпатії.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


три + = 5или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)