Твір на тему: “Найвища цінність людини”

...

Твір на тему: “Найвища цінність людини” 4.45/5 (89.09%) 11 голос[ов]

Я вважаю, що найбільшою людською цінністю є здоровя. Побажанням бути здоровими ми завершуємо свої розмови, вітаючись ми бажаємо один одному в першу чергу здоровя. Про здоров’я складено безліч прислів’їв та приказок. В народному фольклорі існує також багато співанок і переказів про здоров’я та його цінність. Все це акцентує незаперечну важливість людського здоровя в житті кодного з нас. Значущість здоровя не можливо переоцінити, тому його потрібно зміцнювати і примножувати.
Але динамічний ритм сучасного життя заставляє нас забувати про це. Нерідко складається враження, що тільки захворівши люди починають розуміти, що втратили щось надзвичайно важливе. Тому кожен з нас має дбати про своє здоровя і вести виключно правильний спосіб життя. Бо ж наше здоровятільки в наших руках. В останні роки люди все більше розуміють, що зміцнення здоровя залежить від злагодженого перебування з природою. Шкідливі викиди в атмосферу, спровоковані людською недбалістю та зухвалим ставленням до природи, вже дають про себе знати. А що ж буде кілька років по тому? Про це варто замуматися молодому поколінню.
Прикладом гармонії людини і природи є твір О. Довженка «Зачарована Десна». Автор закликає любити, шанувати все те, що робить нас духовно багатими, щасливими, щоб стати гідними нащадками своєї землі. А ця настанова варта нашої уваги.
Отож памятаймо, що берегти здоровя треба замолоду, адже це найбільше багатство людини.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: “Найвища цінність людини””
  1. Коля сказав:

    Класно

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


6 + = вісімили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)