Твір на тему: «Найважче у житті – перемогти самого себе»

...

Твір на тему: «Найважче у житті – перемогти самого себе» 4.59/5 (91.85%) 189 голос[ов]

Кожен із нас може пригадати, як часом йому було складно впоратися з самим собою. Людина влаштована дуже цікаво. З одного боку, всі ми хочемо жити як можна краще, удосконалювати себе і світ навколо. З іншого боку, як тільки людина стикається з якимись певними труднощами, вона може істотно змінитися, змінити своє ставлення через щось особисте, наприклад, через власну лінь. Саме з цієї причини можна з упевненістю сказати, що найбільш важке життя – це перемогти щось у собі.

Насправді, лінь потрібно перемагати переважно учням, а в цілому людям потрібно перемагати і багато іншого, не тільки це. Варто відзначити, що в людині є безліч вад, проблем і недоліків, з якими необхідно впоратись. Наприклад, до таких можна віднести злість, дратівливість, схильність до скандалів і безліч інших. Людина і сама може розуміти, що вона є носієм негативної риси характеру, з якої їй необхідно всіма існуючими силами боротися, але в той же час людина не може ефективно боротися з цим по ряду якихось особистих причин. В такому випадку, якщо людина не може боротися зі своїми недоліками і перемагати себе, їй стає набагато складніше жити, все її життя перетворюється на ходіння по муках, в цілому цю людину стає шкода.

Навпаки, якщо людина все-таки змогла змусити себе боротися зі своїми недоліками і досягла у цій діяльності певного успіху, вона буде дуже рада цьому. Наприклад, людина, яка поборола лінь і впоралася з якимось завданням, буде відчувати гордість собою і задоволення від того, що їй вдалося здійснити те чи інше дію. Вона буде в достатній мірі нагороджена і тим, що станеться з ним далі. Люди, які систематично перемагають себе і приходять до якогось успіху, набагато щасливіші за тих, хто цього не робить, оскільки вони реально відчувають радість від своїх великих досягнень. Все це застосовно і до перемоги в собі якихось негативних рис характеру, тому що дуже часто людина реально страждає. Вона вважає, що винні навколишні обставини, а насправді винна лише вона сама, і більше ніхто.

Перемогти себе – найважче, тим не менш, для досягнення правильного життєвого ефекту зробити це необхідно. Людина, яка реально перемогла в собі негатив, стає набагато щасливішою, ефективнішою і продуктивнішою в суспільстві, від цієї людини набагато більше користі. Варто відзначити, що кожна людина може відшукати в своїй натурі щось погане і перемогти себе, це стане правильною і ефективною дією.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

2 коментарі до “Твір на тему: «Найважче у житті – перемогти самого себе»”
  1. Оксана сказав:

    Очень нужно сочинение на тему:”Не делай людям того, чего не хочешь, чтобы делали тебе”.

  2. Маша сказав:

    вибачте але твір не відкриваєть після лайку твір гарний і я прошу скиньте сьогодні мені посну версію .я прошу забронювати цей твір лише для мене надіюся це все безплатно

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 4 = дваили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)