Твір на тему: «Найважче творити самого себе»

...

Твір на тему: «Найважче творити самого себе» 3.25/5 (65.00%) 4 голос[ов]

Твір на тему: «Найважче творити самого себе»

Зізнаюся, я багато думав над фразою «Усяка людина є творець своєї долі». Чи може людина сама вибрати життя і побудувати його за власним бажанням або все вже заздалегідь вирішено наперед? Хто або що впливає і визначає життя людини? Чи справді, всяка людина творець своєї долі, чи це просто красива фраза? Я думав, читав, спостерігав, жив. І ось до яких висновків прийшов …

Так, дійсно у кожної людини є дар – самій вибирати і створювати своє життя! Справа в тому, що в момент народження кожна людина разом з іншими необхідними для життя інстинктами і рефлексами отримує в подарунок ще один дуже важливий інстинкт – «інстинкт успіху». Мозок людини – це машина, спрямована на досягнення цілей.

Хочете знати, чому я деякий час був бідний і нещасний і чому я робив те, що мені зовсім не подобалося? Ви здивуєтеся, але… такими були мої цілі! Напевно, ви подумали, що я мазохіст, і муки доставляли мені задоволення? Звичайно ж, нерозумно прагнути бути нещасним, відкинутим, одиноким, бідним і хворим, але я прагнув до цього, і досягав у цьому значних «успіхів». Той час я можу назвати «часом мого невідання», «часом моєї розумової сліпоти». Мільйони людей по всій планеті і сьогодні, так само як і я колись, прагнуть до того, чого насправді не хочуть! І отримують те, що їм непотрібно. Замість чистоти – бруд, замість світла – пітьму, замість здоров’я – хвороби, замість щастя – нещастя.

Але є й інші люди, які отримують саме те, чого хочуть! У житті цих людей є місце улюбленій справі, є місце любові, є місце радості, успіху і процвітання – це їхні цілі, і їх інстинкт успіху, який робить все це для них реальним! Здається, ці люди живуть в іншому світі, вони щасливі і життєрадісні, їм все по плечу, для них все можливо. Це так, варто тільки озирнутися по сторонах, і ви запросто помітите, що поруч з вами є ті, кого називають «невдахами», і ті , про кого кажуть «щасливчик», «господар свого життя». І хоча у кожного з цих людей є мозок, який, як руки і ноги відмінно виконує свої функції, але через те, що завдання і цілі у цих людей різні, то й результати їхнього життя, абсолютно несхожі. У одного життя – як похмура, холодна і сира осінь, у іншого життя – літній, сонячний день.

Людина творець свого життя? Невже хтось хотів бути невдахою? І чому ним став? Як і будь-яка інша людина, усі ми народжені творцями своєї долі, але справа в тому, не усі з нас пам’ятають, що найважче у світі творити самого себе.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 5 = дваили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)