Твір на тему: «Найсучасніша професія»

...

Твір на тему: «Найсучасніша професія» 4.55/5 (91.01%) 138 голос[ов]

Кожна професія по-своєму важлива, ніхто не ризикне з цим сперечатися із цим суттєвим фактом. У той же час важливо зауважити, що в деякі історичні періоди окремі професії стають більш або менш популярними, ніж були раніше. У сучасному світі, який досить часто називають світом інформаційних технологій, теж є така професія. Її популярність і сучасність пов’язана з тим, що вона з’явилася не так давно, якщо порівнювати з іншими професіями, і має дуже великий вплив на подальший розвиток людства. Ця професія – програміст.

Навряд чи варто пояснювати, чому професія програміста є найбільш сучасною в нинішньому світі. Саме сфера інформаційних технологій, комп’ютери постійно розвиваються, з’являються все нові та нові, тому люди, які завжди любили вивчати щось нове і цікаве, з головою кинулися у вивчення комп’ютера та технологій, які з ним пов’язані. І це дуже добре, оскільки саме в цій сфері криється запорука розвитку людства. Програмісти створили те, чим сьогодні користуються мільярди людей. Ці винаходи стали настільки корисні і звичні для всіх, що уявити існування людини без них вже дуже складно. Досить поглянути на сучасні пошукові системи, комп’ютерні програми і навіть комп’ютерні ігри, щоб зрозуміти, чому все це настільки цікаво сучасній людині. Користь від умінь і знань програмістів переоцінити дуже складно, у цій цікавій сфері сьогодні себе знаходить велика кількість талановитих фахівців.

Станом на сьогодні професія програміста не тільки є найбільш сучасною і корисною людині, вона також гарантує досить високий рівень заробітної плати і дає можливість заробити на хліб і не тільки великій кількості людей. Досить відкрити будь-який інтернет-сайт з вакансіями про роботу, щоб побачити, який величезний попит існує сьогодні на вправних програмістів. При цьому він існує не тільки в Україні. Точно така ж кількість добре оплачуваних робочих місць доступна і закордоном. Іноземні компанії постійно перебувають у пошуку фахівців з програмування, завдяки цьому у багатьох наших співвітчизників є можливість не тільки знайти гідну їх кваліфікації роботу, а й переїхати в більш розвинену країну для постійного або тимчасового проживання.

Я думаю, що найбільш сучасною професією станом на сьогодні є професія програміста. Я вважаю, що комп’ютери та інформаційні технології будуть тільки продовжувати розвиватися на благо людини, а керувати цим процесом будуть саме програмісти.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Найсучасніша професія»”
  1. Роман сказав:

    Класно Дякую

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 4 = тринадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)