Твір на тему: “Найганебніша справа – це зрада”


Твір на тему: “Найганебніша справа – це зрада” 1.00/5 (20.00%) 1 голос[ов]

В кожного з нас є багато друзів, але по-справжньому щирих і вірних – обмаль. Друг – це людина, на яку можна покластися в будь-який час, в будь-якому місці, і за будь-яких умов. На мою думку, не кожен може бути незрадливим і надійним другом. Бувають моменти, коли ти довіряєш людині, і це не обов’язково має бути твій друг, а потім стається так, що ця людина тебе зрадила. В таких випадках людині стає дуже гірко та важко на душі. З розумінням, що людина, котрій ти довіряєш, м’яко кажучи не виправдала твоєї довіри приходить і розчарування в людях, в дружбі.

Приклад зради ми можемо спостерігати в творі Адріана Кащенка «Над Кодацьким порогом». У цьому творі ми бачимо, як реєстрові козаки зраджують свого побратима – Івана Сулиму. І при тому вони зраджують його у надзвичайно підлий спосіб – втершись до нього в довіру, і переконуючи, що реєстрові козаки перейдуть на бік козаків і допомагатимуть їм. Але натомість вони дурять його і тихо викривають, а Сулима ж їм повірив і прийняв за своїх братів.

Факти каверзної зради присутні й в наш час. І це не рідкість. Буває, люди легковажно ставляться до оточуючих, кидають слова на вітер, не дотримуються даних обіцянок. Часто через гроші люди здатні зрадити близьку людину, але, на мою думку, дружба грошей не варта і, я переконаний, найганебніша в світі справа – це зрада з будь-яких причин. Їй нема виправдання, і такий вчинок не може залишитися непокараним. Рано чи пізно, а наші вчинки вертаються до нас бумерангом.

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ один = 4или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)