Твір на тему: «Над чим змусила замислитись мене героїня твору «Роксоляна» |

Твір на тему: «Над чим змусила замислитись мене героїня твору «Роксоляна»

...

Голосуйте за цей твір

Поведінка героїв різних творів, звички і характери цих людей, про які можна дізнатися за результатами прочитання, нерідко не тільки справляють дуже сильне враження на читача, але й змушують замислитися про деякі аспекти життя або буття. Яскравий і цікавий твір Осипа Назарука під назвою «Роксоляна», звичайно, зовсім не став винятком з такого правила. Автор постарався і зобразив головну героїню так, що вона інтригує і зацікавлює будь-якого читача з перших хвилин прочитання твору. Звичайно, я не став винятком з цього прекрасного правила. Головна героїня Роксоляна справила на мене сильне враження і змусила багато про що задуматися.

Насамперед, вона змусила мене задуматися про іноді настільки складною жіночу долю і про те, наскільки важко було виживати дівчині в ті часи. З одного боку, Роксоляна відмовилася прикидатися, вона вела себе відкрито і природно, цим вона й сподобалася падишахові. У той же час на її місці багато хто напевно сильно злякалися б, що призвело б до відсутності повноцінного розуміння з боку падишаха і, бути може, навіть до зневаги з його боку. Складність долі вкраденої в полон дівчини насправді зіграла їй на руку. Завдяки цим складнощам вона стала сильнішою, кращою, вона змогла подолати всі проблеми, набратися досвіду і замінити свого падишаха в моменти, коли він не міг здійснювати повноцінне правління державою. Все це наштовхує на ще одну думку: іноді людина, якщо вона стикається з дуже складними життєвими обставинами, стає кращою, сильнішою, труднощі загартовують її. Причому це стосується не тільки чоловіків, від яких всі тільки і чекають прояву сили, але і від більш слабких жінок.

Ще однією думкою, котра відвідала мою свідомість за результатом прочитання цього прекрасного твору, стала думка про те, що будь-якій людині краще всього бути собою, не змінюватись, незалежно від компанії, в якій вона перебуває або знаходиться, вести себе у відповідності зі своїми життєвими принципами. На прикладі Роксоляни ми чудово побачили, як це добре і правильно. Дівчина вела себе дуже природно і вона досягла видатного успіху, ставши кращою дружиною правителя чужої держави.

Кожна книга може змусити людину замислитися про що-небудь. Іноді такі думки бувають в цілому позитивні чи негативні, але у випадку з твором Осипа Назарука ці думки дуже конкретні. Цей твір мотивує людину знаходити труднощі і справлятися з ними, бути собою, бути сильним і відповідальним перед власною совістю. Цей твір мені дуже сподобався, він заслуговує того, щоб його перечитали.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


9 + один =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)