Твір на тему: «Над чим я задумався під впливом життєпису Івана Франка і його творів»

...

Твір на тему: «Над чим я задумався під впливом життєпису Івана Франка і його творів» 3.88/5 (77.60%) 25 голос[ов]

Видатний українець Іван Франко був людиною з великою кількістю різних талантів. Він був не тільки письменником і поетом, але ще і вченим, перекладачем, політичним і громадським діячем. Його непросте життя і багата творчість, безумовно, наштовхують на найрізноманітніші думки.

Ранні роки життя Івана Франка видалися дуже непростими. Він рано втратив рідного батька, пізніше померла і його мати, після чого він жив ​​з вітчимом і мачухою. У таких обставинах Іван Франко був змушений почати заробляти мало не в самому ранньому дитинстві, влаштувавшись на роботу репетитором. Паралельно з цим він навчався в Дрогобицької гімназії, що йому, втім, вдавалося досить добре. Далі він перевівся до Львівського університету, який успішно закінчив, а потім отримав і докторську ступінь. Крім своєї насиченої освітньої та творчої діяльності Іван Франко також займався і політикою. Основним його політичною дією стала ініціатива ширшого вживання назви народу українців, а не русинів, яка використовувалося в набагато частіше на території Галичини під час його життя. Але найбільш вагомою віхою його діяльності була поетичної і прозова творчість. Його часто називали найбільш значним поетом після Тараса Шевченка. Його найбільш відомі поетичні твори міститися в збірках «Зів’яле листя» і «Мій Ізмарагд». Прозова творчість також досить широка та включає багато різноманітних та цікавих творів. Із прочитаних мною особливо мене вразили роман «Борислав сміється» та історична повість «Захар Беркут»

Якщо говорити про мої особисті враження від життєпису і творчості Івана Франка, можна сказати, що я задумався про те, що життєві складності в дитинстві нерідко призводять до успішності людини. Іван Франко в досить молодому віці втратив рідних батьків і зрозумів, що без самовідданої праці життєвого та професійного успіху він не доб’ється. Його рання праця сприяла його внутрішньому вихованню та розумінню багатьох аспектів життя. Надалі розуміння цих аспектів автора простежується і в його творах, де він досліджував дійсно важливі елементи життя народу і суспільства. Зокрема, його хвилювала вічна проблема соціальної нерівності людей, а також відсутність волі у народі для формування сильного та успішної держави. Ці проблеми залишаються актуальними навіть сьогодні. Все це дозволяє говорити про те, що самовіддана праця дозволяє талановитій людині досягати успіху.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Над чим я задумався під впливом життєпису Івана Франка і його творів»”
  1. Тарас сказав:

    Цілком добре

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 1 = шістьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)