Твір на тему: «Над чим мене змушує задуматись оповідання «Сім’я дикої качки»

...

Твір на тему: «Над чим мене змушує задуматись оповідання «Сім’я дикої качки» 3.67/5 (73.33%) 3 голос[ов]

Уміння бути добрим і поводитися належним чином з усім живим повинно завжди бути характерно для кожної людини. Про яку би ситуацію ми не вели мову, життя живої істоти повинно залишатися ключовим пріоритетом для кожного з нас. І мова тут йде не тільки про життя людини, але і про життя тварини, будь-якої живої істоти. У деяких випадках добре поводження з тваринами показує нам і служить хорошим орієнтиром щодо того, якою є певна людина. Якщо людина по-справжньому, насправді добра, вона буде ставитися по-доброму і до тварин. Зла ж і безвідповідальна особа не цінує ані людей, ані звірів.

Саме про це мене змушує задуматися оповідання Євгена Гуцала «Сім’я дикої качки». У ньому розповідається про хлопчика Юрка, який з якоїсь причини був просто позбавлений певних правильних людських якостей. Одного разу він пішов до водойми, щоб ловити рибу. Там він зустрівся зі своєю знайомою дівчиною. Щоб справити на неї враження, він зловив кілька каченят. Вона відмовляла його від цієї затії, але він відніс їх додому, а потім забув. Дівчинка спробувала врятувати каченят, які вмирали без материнської опіки, але каченята все-таки померли. Після цього всі тодішні друзі образилися на Юрка через його безвідповідальність. У результаті вони перестали з ним спілкуватися.

Я задумався над тим, що взагалі змушує таких людей, як Юрко, поводитися безвідповідально в таких життєвих ситуаціях. Справа тут не тільки в злості і бажанні нашкодити, хоча таке бажання у нього напевно було. Але основною причиною цієї трагедії була його безвідповідальність, незнання наслідків своїх дій і безпідставне переконання в тому, що проблема якось вирішиться сама по собі. Однак трагічні помилки іноді трапляються в житті, і це був саме той випадок. Юрко не подумав, безвідповідально поставився до тієї ситуації, і через нього загинули живі істоти – кілька каченят. Звичайно, це дуже сумно. Втім, ще більшою трагедією була б ситуація, коли через безвідповідальність Юрка загинула би якась людина, а це теж було цілком можливо. Хотілося б вірити, що ця жахлива ситуація і те ставлення, яке після неї склалося до Юрка в інших людей, стало для нього уроком. Після неї він повинен був сильно переосмислити власну поведінку, змінити її, почати шкодувати про свої помилки і каятися.

Я задумався про те, що іноді люди, часто це бувають діти, ведуть себе зовсім не так, як повинні були би. В даному випадку це стосувалося Юрка. Дуже важливо, щоб після таких випадків у їхній свідомості щось змінювалося, вони переоцінювали свої дії і змінювали своє ставлення до життя.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


5 − = одинили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)