Твір на тему: «На які негативні явища сучасного Гофману суспільства спрямована сатира повісті-казки «Крихітка Цахес»?»

...

Твір на тему: «На які негативні явища сучасного Гофману суспільства спрямована сатира повісті-казки «Крихітка Цахес»?» 2.89/5 (57.78%) 9 голос[ов]

Я думаю, що сатира є ключовим явищем нашого світу. Вона являє собою критику в найцікавішій з існуючих форм. Звичайна критика того чи іншого явища або суспільства завжди нудна, неприємне і недотепна. З сатирою все йде якраз навпаки. Вона унікальна завдяки тому, що подає спочатку неприємну для когось критичну інформацію у веселій, сміхотливій і заводній формі, тим самим пом’якшуючи всі гострі моменти і неприємності.

Є безліч літературних творів, які можна називати сатиричними. Однак далеко не всі з них дійсно успішні і можуть донести до читача всю глибину авторської думки, якщо така глибина, звичайно, має місце бути. Втім, деякі твори такого роду зустрічаються. Одним з них є твір авторства німецького письменника Гофмана під назвою «Крихітка Цахес». У ньому дуже цікаво подані деякі казкові образи. Вони представлені так, що відшукати аналоги в справжньому житті з першого разу може і не вдасться, але коли вдасться, то результат буде просто вражаючим. Саме такі непрості, але в той же час надзвичайно цікаві образи містяться в творі «Крихітка Цахес».

Гофману вдалося показати дуже цікаві явища суспільства і висміяти їх у своїй сатирі. Наприклад, він показав, що далеко не завжди найкращі і гідні люди досягають якогось успіху. Бувають випадки, коли вони користуються моментом, отримують певну перевагу і відразу починають експериментувати, тобто, користуватися цим. Так сталося і з головним героєм цього твору. Йому просто пощастило, магічним чином всі стали сприймати його як людину красиву і розумну, хоча він був по-справжньому потворний і дурний. Таким чином Гофман висміяв суспільство, яке піднімало вгору тих особистостей і людей, які і близько не були всього цього варті. Втім, він також зумів показати і наслідки такої помилки. Рано чи пізно всі люди розуміють глибину своїх помилок, але на місце цього приходить лють, злість, що може вилитися в справжню щиру агресію, що і сталося з героями розглянутого твору. Я вважаю це чудовою сатирою.

Головне негативне явище, описане Гофманом, це отримання посередніми людьми тих благ, яких вони негідні. Я вважаю, що це дуже серйозне негативне явище, до якого потрібно ставитися дуже серйозно і з увагою. Гофману вдалося дуже якісно сатирично висміяти це явище, саме тому воно мені дуже сподобалося.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


6 + = дев'ятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)