Твір на тему: «На кого я хотiв би бути схожим?»

...

Твір на тему: «На кого я хотiв би бути схожим?» 4.66/5 (93.26%) 86 голос[ов]

Людині далеко не просто стати успішною по життю. Думається, що досягти чогось, перевершити всіх оточуючих і отримувати престижну винагороди хочуть всі. Але по-справжньому успішними, відомими і знаменитими стають одиниці – аж надто важко впоратися з конкуренцією. Саме з цієї причини деякі люди хочуть стати успішними, скопіювавши поведінка когось іншого або, як мінімум, ставши схожим на цього іншого. З одного боку, зробити це складно, оскільки кожна людина неповторна і індивідуальна, але, з іншого боку, все-таки це може принести успіх, хоча б якусь його частину. З цієї причини я теж намагаюся бути схожим на деяких людей, сподіваючись, що це допоможе мені досягти такого ж успіху.

Якщо відкинути необхідність бути схожим зовні, виділити виключно моральні ознаки і характеристики, серед тих, на кого я хочу бути схожим, можна особливо виділити Святослава Вакарчука. Даний виконавець не є звичайним музикантом, він ще й громадський діяч, я б навіть міг назвати його совістю всієї нашої нації. Думається, що в ньому бачу приклад для наслідування не тільки я, а й інша численна молодь.

Що ж такого хорошого в ньому, що я хотів би перейняти? По-перше, це можливість дивитися на всі процеси у власному оточенні неупереджено і чесно. Не раз громадськість ставала свідком того, як Святослав Вакарчук відмовлявся брати участь у колективах або заходах, які на його думку не несли користі, а давали одну лише шкоду. Незважаючи на власну високу популярність і інтерес з боку оточуючих до своєї персони, даний музикант не зазнався, залишився таким же, яким і був. Він завжди займав сторону звичайних людей, не прогинався під політичні обставини і не відмовлявся від своїх ідей на догоду якійсь доцільності. Про нього з впевненістью можна сказати, що він дуже принципова людина, що знає ціну всьому навколо себе, та й власним думкам теж. Крім того, не можна забувати і про те, що ця людина – видатний професіонал своєї справи. Він зробив величезний внесок в українську культуру, займався її популяризацією в світі шляхом поширення власної творчості. Це не тільки корисно для суспільства, а й прекрасно саме по собі.

Існує багато різних знаменитостей, людей, з яких можна взяти приклад. Щоб це було ефективно, важливо вибирати людей з високими моральними якостями і присутністю великої любові до власної справи. Я вважаю, що одним з найбільш яскравих прикладів такої людини є Святослав Вакарчук. Саме тому я роблю все, щоб бути схожим на нього.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

2 коментарі до “Твір на тему: «На кого я хотiв би бути схожим?»”
  1. Ігор сказав:

    Хороший сайт

  2. Ігор сказав:

    Лохотрон

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


9 + чотири =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)