Твір на тему: “Минуле варто пам’ятати заради майбутнього”

...

Твір на тему: “Минуле варто пам’ятати заради майбутнього” 3.29/5 (65.71%) 14 голос[ов]

Для людської натури немає межі вдосконалення. Вік живи, то вік учить – твердить народна мудрість. Це істинна правда. Все пояснюється постійним розвитком та вдосконаленням науки та техніки. За всіма новаціями сучасного життя навіть дещо важко встигнути. Нашу свідомість заполонила ера інформаційних технологій. І ми, а особливо молодь, нехтує надбаннями минулих століть, недбало ставиться до минулого нашого народу.

Однак, в погоні за тим, щоб йти в ногу в часом, варто озиратися в минуле. В першу чергу, нам є чому повчитися в наших попередників, перейняти їх досвід, врахувати їх досягнення та промахи. Наші предки відстоювали, виборювали століттями право бути вільними та незалежними. В історії нашого народу числиться не одна пережита війна. Але ці труднощі тільки загартували наш народ.

Кожен, хто хоче досягти успіху в своїй справі, має цінувати та вивчати досвід своїх прабатьків. Адже досвід тисячоліть – неповторний: тут є аналіз допущених помилок та перемог не одного покоління. Саме це є міцним підгрунтям для побудови майбутнього. До того ж, ті, хто нехтує минулим, ніколи не досягне успіху в майбутньому. Бо ж за таких умов ми не зможемо передати своїм нащадкам вміння поважати працю та досвід минулих поколінь. Це закон життя.

Таким чином, для того, щоб сміливо крокувати в світле майбутнє, потрібно ніколи не забувати мудрості пережитих століть, завжди пам’ятати минувшину. Історична пам’ять займає значне місце в житті, бо заставляє задуматися на проблемами наявними та відшукати шлях їх вирішення.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− один = 7или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)