Твір на тему: «Ми за мир»

...

Твір на тему: «Ми за мир» 4.39/5 (87.79%) 267 голос[ов]

У сучасному світі навряд чи існує явище, яке шкодить людині більше, ніж війна. Через війни гине величезна кількість людей, але справа не тільки в смертях військових. Проблема також у тому, що через війну страждають люди зі складу цивільного населення – від випадкових пострілів і снарядів гинуть звичайні люди, руйнуються їхні будинки, знищується їх власність. Через війни суттєво погіршується економічне становище країни, у людей виникають проблеми з можливостями забезпечити собі нормальне життя. Через все це правителі держав, та й звичайні громадяни повинні робити все, щоб до останнього моменту намагатися відвернути війни і зберегти мир.

У той же час необхідно справедливо констатувати, що війни на нашій планеті все ще трапляються і, швидше за все, будуть продовжувати траплятися. Причин тому настільки багато, що ніяке бажання і ніякий заклик до миру ніколи і ні за що не буде почутий, якщо у сильних світу цього дійсно буде намір розпочати військові дії. Можна скільки завгодно перераховувати шкоду від війни, її негативні наслідки і результати, але, як не крути, іноді вона просто-таки неминуча. Сумно це розуміти і усвідомлювати, особливо в світлі того, що війна дійсно вбиває багатьох людей, а ще більшій кількості людей приносить в життя біди, розчарування і горе.

Останнім часом напруга в українському суспільстві досягло свого апогею і максимуму. Причиною тому – страх перед війною з боку нашого північно-східного сусіда. Не хочеться вірити в те, що між братніми країнами – між Україною і Росією виникне повномасштабна війна, хотілося б, щоб все в цих відносинах вирішилося мирним шляхом. Але в той же час багато хто задається питанням: що ж робити, якщо в усі часи дружня і навіть братська країна відбирає частину території? Не думаю, що можу дати відповідь на це питання. Втім, я все одно впевнений, що вирішення цієї проблеми має шукатися мирним шляхом без використання збройних сил.

Людство влаштовано діалектичним чином, ми можемо спостерігати це на багатьох прикладах. Зокрема, на прикладі співвідношення війни і миру. Навряд чи є люди, які прямим текстом визнали, що бажають війни, адже вона тягне за собою катастрофічні наслідки як для народів в цілому, так і для окремих людей зокрема. Але в той же час війни на планеті відбуваються регулярно, забираючи життя мільйонів людей. Звичайно, враховуючи всі ці обставини, і я теж виступаю проти війни. Але в той же час я розумію, що моє небажання ні до чого не призведе. Якщо вона має відбутися, вона відбудеться всупереч всім бажанням і обставинам.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Ми за мир»”
  1. все дуже гарно і змістовно написано сказав:

    дуже гарний твір гарно змістовно написано

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 9 = чотирнадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)