Твір на тему: «Ми за єдину Україну»

...

Твір на тему: «Ми за єдину Україну» 3.95/5 (78.90%) 383 голос[ов]

У кожної держави бувають визначальні, найважливіші історичні моменти. Ще недавно здавалося всім нам, що такі моменти для України вже сталися, коли наша країна стала суверенною і незалежною кілька десять років тому. Але життя здатне піднести сюрпризи завжди, з цієї причини дуже важливо готуватися до самого несподіваного, навіть якщо всім вже здавалося, що все стає добре. Так сталося і з Україною, з улюбленою для всіх нас країною. Сьогодні Україна стала на порозі повного розколу. Наша держава вже не змогла утримати Крим, цей регіон став частиною сусідньої держави, сьогодні існує великий ризик того, що східні області теж стануть незалежною державою. У цей складний момент, незважаючи ні на що, дуже важливо утвердитися в думці, що всі ми виступає за єдину і неподільну Україну.

Наша країна є повноцінною і самодостатньою. Ми володіємо прекрасними регіонами, які можуть жити разом і не відчувати жодних великих проблем. На заході України розташовано безліч об’єктів культури, там добре відчувається вплив західної цивілізації, там українські традиції добре поєднуються з європейськими традиціями. Український схід – це великий промислової регіон, який може забезпечувати безліч інших країн і регіонів продуктами промисловості і тим самим збагачувати себе і країну в цілому. Центральні області України є ключовими з точки зору забезпечення решті всієї України і не тільки України всіма видами харчового продовольства. Можна сказати, що центральна Україна годує своїми продуктами всі інші регіони. Незважаючи на те, що Крим був загублений, ментально і по справедливості він теж залишається частиною нашої країни. Крим є одним з найкращих світових курортів, кожен рік Крим приймав безліч туристів зі всього світу, його відвідували з радістю та інтересом. Перерахування всіх цих частин нашої країни має дати зрозуміти, що ми в собі цілком самодостатні, нам не потрібна допомога або сприяння, потрібно тільки нормально організувати життя так, щоб всі були щасливі. Я хочу, щоб Україна залишалася єдиною, адже всі з наших регіонів є українськими у всіх відносинах і сенсах.

Я переконаний, що всім жителям сучасної України наша країна потрібна цілою і єдиною. Всім повинно бути прекрасно зрозуміло, що сучасна Україна може забезпечувати себе усім необхідним самостійно, без чужої допомоги або будь-якого сприяння. Сьогодні над країною виникла страшна загроза, з цієї причини вкрай важливо консолідуватися, зібратися з силами і впевнено ствердити, що Україна є єдиною.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

4 коментарі до “Твір на тему: «Ми за єдину Україну»”
 1. Роксоляна сказав:

  хороший сайт

 2. Роксоляна сказав:

  гарний твір і по темі жалко , що не повністю

 3. Девочка с переулочка сказав:

  Ученики Коблевской школы 8 класса 2014 года место занято мной . Сочинение не трогать поняли .

 4. Добра дівка сказав:

  Твір класний . Учні 8 класу Коблівської ЗОШ твір не брати , занято . )))

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− три = 4или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)