Твір на тему: «Ми відповідальні за планету Земля»

...

Твір на тему: «Ми відповідальні за планету Земля» 4.10/5 (82.00%) 10 голос[ов]

Однією з найбільш важливих і суттєвих проблем сучасної людини є перекладання відповідальності на чужі плечі. Всі ми регулярно стаємо свідками неприємної ситуації, при якій люди відмовляються визнавати за собою обов’язки, хочуть мати виключно права і насолоджуватися життям. Але насправді ніхто не повинен робити твою роботу замість тебе, кожен з нас рівномірно і однаково відповідальний за найважливіші аспекти життя людини. До таких аспектів сьогодні з упевненістю можна віднести й екологію.

Екологічний стан сучасної землі є просто жалюгідним, людина довела власну планету, свою домівку до жахливого стану. Всі ми вже неодноразово ставали свідками надзвичайних, серйозний катастроф, які завдали величезної шкоди екології Землі. Чого тільки варта катастрофа на Чорнобильській атомній електростанції, яка вже забрала і буде продовжувати забирати життя величезної кількості різних людей. Те ж саме можна сказати і про недавню величезну витоку нафти в Мексиканській затоці, яка стала наслідком недбалості в роботі однієї з найбільших нафтових компаній сучасного світу. Наслідки витоку мали жахливий вплив як на флору регіону, так і на його фауну. Природно, що людство винне у цих катастрофах, але головна вина все-таки лежить на конкретних людях.

У той же час забруднення екології та навколишнього середовища – це справа рук не лише окремих злочинців, це справа рук всіх нас. Жити в сучасному світі, де все влаштовано для людей, а не для природи – вже означає сприяти погіршенню навколишнього середовища. Проблема сучасного світу в тому, що він влаштований виключно для зручності людей. Багато хто ставиться до природи так, ніби вона може стерпіти абсолютно будь-яке відношення. Але насправді це не є правильним висновком. У будь-який момент планета може відреагувати і просто знищити людство – тих, хто настільки сильно використовував її.

Але що ж робити звичайним людям на шляху покращення стану рідної планети? Я думаю, що самим головним, що може зробити звичайна людина – це приділити увагу проблемам екології на науковому рівні. Мені здається, що звичайними побутовими діями стан Землі все одно не поліпшити. Людство має продукувати як можна більше ефективних вчених різного рівня, які б могли вивчати проблеми екології та знаходити найбільш ефективні шляхи їх вирішення. Всі ми несемо відповідальність за Землю, наш спільний дім, так давайте ж приділяти вивченню її проблем набагато більше уваги, ніж ми робимо зараз, давайте працювати над проблемами Землі. Тоді, бути може, комусь із нас буде призначено винайти щось таке, що істотно знизить навантаження на екологію.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


два + 7 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)