Твір на тему: «Ми ростемо як колектив»

...

Голосуйте за цей твір

У ранньому дитинстві люди ще не настільки добре розуміють, наскільки важливий колектив і все, що з ним пов’язано, по всьому людському життю. Насправді, з колективом, якщо він хороший і ефективний, можна досягти всього – немає ніякої недосяжної мети колективу однодумців, що працює як годинник. Але з перебігом часу і дорослішання багато людей починають це помічати. І ось ми вже бачимо, що самі розумні, талановиті та обдаровані збираються в групи, ніби відчувають, що зможуть добитися більшого в колективі, ніби знають, що саме всіх разом їх чекає неодмінний успіх. Що ж такого важливого в колективі і які зміни трапляються з людиною, коли вона починає розуміти його високу важливість?

По-перше, хотілося б ще раз акцентувати на важливості колективу для людини і для суспільства. Варто зауважити, що недарма люди з самого раннього віку привчаються працювати в колективі. Нерідко ми можемо бачити, як у школі вчителі дають учням загальні завдання, які можна вирішити лише за умови роботи разом. Мета цих завдань – виробити в учнів вміння розподіляти ролі в колективі, зробити так, щоб кожен відповідав за певну ділянку роботи, яка виходить у нього краще, ніж у всіх інших. Все це підвищує ефективність спільної праці, робить її більш продуктивною. Крім того, в кінці кінців, людям, які працюють у колективі, набагато веселіше разом. Крім важливих і серйозних справ, вони можуть пожартувати, обмінятися якимись цінними думками, що не відносяться до роботи і зробити ще багато чого подібного. Це прекрасно і чудово, оскільки показує всім, що колектив – це місце, де можна реалізувати всі свої бажання – як особисті, так і суспільні.

Я є свідком, як ті люди, які мене оточують, теж перетворюються в набагато більш згуртований і координований колектив. Я відчуваю себе в колективі, як серед самих справжніх однодумців, яким разом все по плечу. Це дуже приємне відчуття, адже я відчуваю, як наш колектив зростає, стає більш сильним. Звичайно, разом з колективом зростає і кожна окрема особистість, всі разом ми стаємо краще і краще.

Людина ніколи не повинна бути самою, вона повинна перебувати в колективі. На прикладі власної особистості я виразно відчуваю, наскільки важливо перебувати серед людей, бути частиною чогось більшого, бути частиною самого цього дружного колективу. Я помічаю, як всі члени колективу зростають, разом з ним росту і я. Це додає мені впевненості в завтрашньому дні, в собі і в тому, що світ навколо нас насправді доброзичливий і позитивний.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


4 + п'ять =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)