Твір на тему: “Мужність Лесі Українки”

...

Твір на тему: “Мужність Лесі Українки” 1.50/5 (30.00%) 2 голос[ов]

Ні! Я жива! Я буду вічно жити!

Я в сері маю те, що не вмирає

Ці слова, які Леся Українка промовляє вустами Мавки, на мій погляд, влучно описують характер самої поетеси. Страждаючи з дитячих років на страшну хворобу, стійко витримуючи страшенний біль, який завдавав їй туберкульоз кісток, Леся Українка не скорилась долі . Вона змогла стати зіркою української поезії. Я вважаю, що саме всупереч своїй хворобі, не маючи змогу розвиватись фізично, жінка досягла великих результатів у духовному розвитку. « Врятуєш душу, коли загубиш тіло» казала вона.

Величезний вплив здійснило на українську поетесу і її оточення. Зростаючи в інтелігентній та творчій сім*і, дівчинка не могла залишитись байдужою до духовної краси. Часи, при яких народилась Леся Українка, була дуже тяжкими для України. В той період заборонялось на тільки писати, а навіть розмовляти українською мовою. Але родина та сама поетеса не втратили українських корінь и спілкувались та творили рідною мовою. Леся Українка ніколи не боялась покарань за любов до рідного краю «Терпіть кайдани – то всесвітський сором, забуть їх, не розбивши, – гірший стид»

Мені здається, що саме завдяки таким видатним людям, як Леся Українка, наша країна змогла вистояти та пройти всі випробування, які її спікали за весь період існування. І наостанок хочу згадати слова поетеси, які ми наразі повинні повторювати, як мантру:

Нащо даремнії скорботи?

Назад нема нам вороття!

Берімось краще до роботи,

Змагаймось за нове життя!


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 1 = триили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)