Твір на тему: «Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його»

...

Твір на тему: «Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його» 2.60/5 (52.00%) 10 голос[ов]

Здавна прийнята подібна концепція: чоловік заробляє гроші, забезпечуючи свою сім’ю, а жінка в цей час приглядує за дітьми. У далекі часи, коли люди жили у печерах, вона була вірна, тому що максимально фізіологічна. Чоловіки – по природі своїй сильніші за жінок, тому вони відправлялися на полювання за здобиччю, а жінки слабші, тому залишалися із дітьми. Тому головною рисою чоловіка у всі часи – була відповідальність, а жінок – вірність. Через це хороша, мудра жінка, у алегоричному сенсі, будує свій дім, а погана, безумна своїми руками руйнує його.

Розумні жінки завжди були у меншості. У певні часи вони створювали повстання, для того, щоб відстоювати свої права. Так зародився фемінізм – рух, який мав на меті довести гендерну рівність. Так жінки здобули можливість працювати практично на будь-яких  посадах. Зараз можна побачити представників прекрасної статті у політиці, космосі, агрономії. У наш час подібний рух вже не актуальний, проте і дості є достатньо жінок, які притримуються такої ідеології.

Та я вважаю, що такі милі створіння, як жінки не мають працювати, тому що це не є природнім. А все, що не є природнім – не є нормою. Місією будь якої жінки має бути вдалий вихід заміж і подальше виховання дітей. Саме тут благовірна може проявити себе в повній мірі. Якщо ж перевернути все з ніг на голову, то ми побачимо доволі сумну картину, коли жінка працює, а чоловік сидить без діла. Тому так важливо поставити усе на свої місця. Щоб хороша хазяйка будувала свій дім, а не руйнувала його.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


два + = 10или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)