Твір на тему: «Моя професія – моє майбутнє (перукар)»

...

Твір на тему: «Моя професія – моє майбутнє (перукар)» 3.50/5 (70.00%) 4 голос[ов]

Правильно підібрана професія – одне з головних можливих досягнень людини. На роботі людина проводить повних вісім годин, що рівно третині доби. Це означає, що третину свого працездатного життя людина проводить саме на роботі. Це дуже чималий час, необхідно підходити до вибору професії відповідально, оскільки надалі доведеться дуже багато займатися цією справою. Наслідки вибору непідходящої професії досить сумні: людина не витримає нецікавої праці, напевно звільниться і матиме труднощі з забезпеченням своєї життєдіяльності. Планувати вибір майбутньої професії необхідно з дитинства, щоб не зробити помилку і потім не розчаруватися.

Коли я робив вибір щодо своєї майбутньої професії, я визначив для себе кілька важливих критеріїв. Відразу зазначу, що розмір заробітної плати не був для мене аж настільки принциповим, оскільки на першому місці для мене стоїть можливість розкриття свого творчого потенціалу. Я впевнений, що не зможу займатися справою, яка мені не подобається і не цікава, скільки б мені за неї не платили. Серед професій творчих і винахідливих я вибрав професію перукаря. На такій роботі дійсно можна повною мірою проявити всі свої таланти. Незважаючи на наявність великої кількість фахівців-перукарів і цих установ, справжніх професіоналів і знавців своєї справи не так вже й багато. До того ж, в перукарській справі досягти досконалості практично неможливо – завжди можна трудитися ще краще для отримання ще більш гарних результатів. Якщо говорити про особливості цієї професії і причини такого мого вибору варто сказати, що мені хочеться працювати з образами людей – робити їх більш красивими і привабливими. Ні для кого не секрет, що зміна зачіски може істотно змінити людину та її зовнішність, буквально перетворивши образ. Я і сам нерідко бачив і ставав свідком того, як після вдалої стрижки ставлення до людини з боку оточуючих змінювалося, вона починала їм більше подобатися. Мені хочеться сприяти цьому процесу і прикладати до нього і свою руку.

Безумовно, майбутнє людини залежить від обраної нею професії. Професія перукаря для мене – це не тільки можливість заробити на життя, а й реалізація мого творчого потенціалу, можливість зробити інших людей більш привабливими і навіть щасливими. Я впевнений, що досягну успіху і своєю працею буду приносити людям радість.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Моя професія – моє майбутнє (перукар)»”
  1. Катя сказав:

    Нормвльный

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


4 − = триили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)